Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada acımak rüya tabiri için tellerin arkasındaki çocuk

Rüyada Acımak

48

Rüyada acımak, iyi bir insan olmaya ve güzel işler yapmaya işarettir. Rüya sahibinin hayır işleri yapacağına ve gelecek günlerinin en verimli şekilde geçebilmesi için çaba sarf edeceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin ailesine bağlı olduğuna ve onlara zaman ayırdığına delalet eder. Hatta, bu rüyayı gören kişinin hayır işleri yapacağına ve kimsesiz insanlara yardımda bulunacağına işarettir. Üstelik, kendini kötü hisseden ve maddi, manevi kötü günler geçiren insanların yardımına koşmaya da işaret eder.

Rüyada Kendine Acımak

Rüyada kendine acıdığını görmek, pek iyi bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin olayları idrak edemediğine ve çoğu zaman başkalarının sözleriyle hareket ettiğine işarettir. Üstelik, bu durumların gittikçe daha büyük sorunlara yol açacağına ve bu durumların iş yaşamına da yansıyacağına delalettir.

Rüyada Yoksul Birine Acımak

Rüyada yoksul birine acıdığını görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca, kişinin iyi bir insan olduğuna ve hayır işlerinde bulunacağına da işarettir. Üstelik, bu günlerde din konularında yeni bilgiler öğreneceğine ve manevi anlamda gelişeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin tüm sorunlarının biteceğine ve istediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder.