Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada afiş görmek rüya tabiri için doğayı koruyalım afişi

Rüyada Afiş Görmek

49

Rüyada afiş görmek, afiş kullanım amacına göre farklı şeylere işaret eder. Rüyada siyasi afiş görmek, kişinin çevresinde bulunan düşmanlara ve gereksiz insanlara işarettir. Üstelik, bu insanların rüya sahibinin açığını aradıklarına işaret eder. İş için oluşturulmuş bir afiş görmek ise, çevreden gelecek olan eleştirilere delalet eder. Yaptığı hatalardan ve ortaya çıkacak sırlardan dolayı rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve çevresi tarafından kınanacağına delalettir.

rüyada kendi afişini görmek

Rüyada kendi afişini görmek, gelecek günlerin rüya sahibi için başarı getireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi gelecekte emekleri ve çabaları sonucunda başarıya ulaşacaktır. Ayrıca, herkes tarafından tanınan ve sevilen bir kimse olmaya, kendi ayakları üzerinde durmaya ve yoğun ilgi görmeye işarettir.

rüyada afiş asmak

Rüyada afiş asmak, idol alınan kimselere işaret eder. Kişinin hayatını ve hareketlerini düzenlerken başka insanları baz aldığına ve onlar gibi davranmaya çalıştığına işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin bu durumu kötüye götürebileceğine ve kendini başkalarıyla karşılaştırarak kötü hissedebileceğine işaret eder.