Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada ağlamak rüya tabiri için kadının yanında ağlayan adam

Rüyada Ağlamak

7

Ağlamak, farklı şekillerde yorumlanır. Rüyanın görülme şekline göre farklı şeylere işaret eder. Bu rüyanın görülüş biçimine dikkat edilmelidir.

Rüyada Çok Ağlamak

Çok ağlamak, gelecek günlerde çevrenizde bulunan insanlarla yaşayacağınız sorunlara işaret eder. Çok değer verdiğiniz bir kişiyle ciddi bir tartışma içine girileceğine ve bu tartışmada haklı tarafın olmadığına işarettir. O halde haklı aramak yerine sorunlara çözüm bulunmalıdır. Aksi halde bu olayların daha da büyüyerek büyük sorunlara yol açabileceğine işarettir. Kişinin bu süreçte kendisine karşı tutumu çok önem taşımaktadır. En önemlisi kendi sorunlarını çözmeden ilerleyemeyeceğidir. Ayrıca ileride yaşanacak gelişmeler, rüya sahibinin hoşuna gidecek cinsten değildir. Rüya sahibinin kendisini kötü hissedeceği bu dönemlerde farklı uğraşlar iyileştirici olabilir. Rüya sahibinin çevresinde bazı patavatsız insanlar bulunabilir. Bu insanlara karşı dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Mezarlıkta Ağlamak

Mezarlıkta ağlamak, iyi bir rüya değildir. Maddi, manevi ve sosyal sorunlara işaret eder. Bundan böyle kişinin çevresindeki gerçek ve yalan dostlarını göreceğine işarettir. Çünkü bu süreçte bir çok arkadaşı tarafından ihanete uğrayacak olan rüya sahibi, zamanla bu durumlara karşı daha dikkatli hale gelir. Bunun dışında iş yaşamında olan sorunlar nedeniyle büyük mali problemler yaşanacağına işarettir.

Rüyada Mutluluktan Ağlamak

Mutluluktan ağlamak, hayırlı bir rüyadır. Öyle ki sakinlik, ferahlık, sevinç ve hayat doluluğu temsil eder. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı sorunların bir bir yok olup gittiği bu dönemde, kişi kendini çok iyi hisseder. Bunun dışında, çevresinde bulunan insanlar tarafından çok sevilen bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görüp Ağlamak

Çocuğunun öldüğünü görüp ağlamak, iyi bir rüya değildir. Bazı kötü haberlere ve olumsuzluğa işarettir. Bundan dolayı yapılan işlerin sonuçsuz kalacağına, beklenen haberin olumsuz olacağına ve girişimlerin başarısızlığına işarettir. Sonraki yoruma göre, beklenilen haberin olumsuz olduğuna ve rüya sahibinin kötü haberler alıp üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Sarılıp Ağlamak

Sarılıp ağlamak, yaşanacak zorlu olaylara işarettir. Kişinin, gerek çalışma hayatında, gerekse iş hayatında olsun. Birtakım büyük zorluklar ve engellerle karşılaşacağına işaret eder. Bundan böyle yapılan her işte bazı engeller ve zorluklarla karşılaşmaya işarettir. Bu zorlu dönemde arkadaşlarınıza ve ailenize daha çok ihtiyaç duyacağınıza delalettir. Üstelik bu zorlukları ve engelleri, çevrenizden gelecek destekle atlatacağınıza işaret eder. Bu destek sayesinde ayakta duracak olan rüya sahibinin, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işarettir. O halde çekilen tüm acıların, rüya sahibine bolluk ve bereket getireceğine, çevresinde bulunan vefalı insanların desteğiyle, her daim güçlü kalacağına işaret eder.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Sessizce ağlamak, gelecek günlerde iyiliğe işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinden fazlaca ders aldığını ve geleceğini buna göre yönlendirdiğine işaret eder. Yaşanan tüm bu olaylar karşısında rüya sahibi, dine daha yaklaşır ve manevi olarak kendisini iyi hisseder. Sonrasında, çalışmaların ve girişimlerin sonuç vereceğini ve maddi olarak rüya sahibini rahatlatacağını gösterir. Genel anlamda bu rüya maddi ve manevi rahatlamaya işarettir.

Rüyada Sinirlenip Ağlamak

Sinirlenip ağlamak, yaşanılan olayların rüya sahibine ağır geldiğine işarettir. Yani tüm zorluklara göğüs geren ve her zaman dik durmayı başarabilen rüya sahibinin, artık bu durumlardan yorulduğuna işarettir. Çevresindeki kişilerden destek bekleyen kişi, bu desteği mutlaka bulacaktır.

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlamak

Hıçkıra hıçkıra ağlamak, mutluluğa işarettir. Gelecek günlerin rüya sahibine huzur ve mutluluk getireceğine delalettir. Bundan böyle kişinin kendini daha iyi hissedeceğine işarettir. Çalışmaları sonuç getiren rüya sahibi maddi anlamda kendini iyi hissedecektir. Başka yoruma göre, bazı sıkıntılı durumlara yorulabilen rüya, genel olarak iyilik ve güzelliktir.

Rüyada atmak, problemleri çözeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve büyük problemler yaşayacağına işarettir. Sonrasında bu problemleri çözmek için...

Rüyada alerji görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada av köpeği görmek, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada arı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Maddi ve manevi kazanç...

Rüyada asa görmek, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin itibar sahibi ve tanınan bir insan olacağına işarettir. Aynı...

Rüyada alın görmek, iyi ve güzel huylara işaret eder. Rüya sahibinin, karakter sahibi ve olgun bir insan olduğuna işarettir. Aynı...