Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada ajan görmek rüya tabiri için silahlı ajan

Rüyada Ajan Görmek

15

Rüyada ajan görmek, mutlu ve huzurlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibinin ailesine ve çevresine, huzurun hakim olacağına işarettir. Bu sayede güzel günler geçireceğine, hayırlı ortamlarda bulunacağına ve rahatının yerinde olacağına işaret eder. Rüyada ajan görmek; her şey güzel giderken, bir kişinin hasetlik yapacağına, rüya sahibinin huzurun bozmak isteyeceğine işarettir. Üstelik bunu alenen yapacağına işaret eden rüya, önlem alınması gerektiğini vurgular.

Rüyada ajan öldürmek

Çevresindeki insanlara güvenmemesi gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin ihanete uğrayacağına ve kötü insanlarla beraber olacağına işaret eder. Özellikle yakın görünen kişilerin, kişiye zarar vereceğine dikkat çeker. Bu yüzden bu insanları terk etmesi, onlardan uzaklaşması ve umursamaması gerekir.

rüyada ajan olmak

Sırlarının açığa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir insana güveneceğine, onunla sırlarını paylaşacağına ve zarar göreceğine işarettir. Üstelik manevi olarak zor günler geçireceğine ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Sıkıntıları artan rüya sahibinin, üstüne bir de tartışmalara katlanacağına işarettir. Özellikle yakın zamanda çıkacak olan bu tartışmaların, kişiyi rahatsız edeceğine ve üzeceğine delalet eder.

rüyada ajanlık yapmak

Yeni insanlarla tanışacağına ve iyilik göreceğine işarettir. Rüya sahibinin hayırlı insanlarla beraber olacağına ve onların desteğini kazanacağına işaret eder. Üstelik çevresi tarafından sevilen ve itibar sahibi bir insan olacağına işaret eden rüya, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına dikkat çeker.