Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada alkol görmek rüya tabiri bardaktaki viski

Rüyada Alkol Görmek

82

Rüyada alkol görmek, zorluklara ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin kötü günler geçireceğine ve maddi sorunlar yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda işlerinin rayından çıkacağına, kötü gideceğine ve beklenmedik sonuçlarla karşılaşacağına dikkat çeker. Bu yüzden mutsuzluk ve huzursuzluk gibi kötü şeyleri haber verir. Hatta ortaya çıkan problemlerin çözemeyecek ve sıkıntıya girecektir.

Rüyada alkol görmek, bunalıma gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatının, hiç beklemediği şekilde ilerleyeceğine işarettir. Planların bozulacağına ve hayallerin suya düşeceğine işaret eder. Günden güne her şeyin azalacağına ve maddi kayıplar yaşanacağını haber verir. Şanssızlıkların ve uğursuzlukların başında olacağına da işarettir.

rüyada alkol içen birisini görmek

Alkol içen birisini görmek, çevresinden eleştiri alacağına işaret eder. Rüya sahibinin kararlarına ve işlerine karşı çıkan, eleştiren ve yargılayan kişiye işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, kendi düşüncelerine önem vermesi gerektiğinin altını çizer. Eleştiren kişilere karşı sakin olması ve onları umursamaması gerekir.

rüyada alkol içmek

Rüyada alkol içmek, yanlış yollara gireceğine ve haram yoldan gelir elde edeceğine işaret eder. Hatta insanlar tarafından yargılanacağına işaret eden rüya, onları aldatacağına ve hile yapacağına dikkat çeker. Rüya sahibinin doğru yolu bulması ve helal yoldan gelir elde etmesi gerekir. Aksi halde, hayatının sıkıntıyla dolacağına ve belaların çoğalacağına delalet eder. Bkz. Sarhoş

viski içen kadın

Rüyada Alkol şişesi görmek

Rüyada alkol şişesi görmek, ufak sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin bir süre kafasını kurcalayan bu sorunların, hızla çözüleceğine ve önüne bakacağına işarettir. Ancak çözümü bulmak için bir süre düşüneceğine ve insanlarla istişare edeceğine işaret eder. Sonrasında çözümü bularak rahata ereceğine işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğine dikkat çeker.

rüyada alkol kokusu almak

Rüyada alkol kokusu almak, haram yemeye işaret eder. Rüya sahibinin haram yoldan kazanç elde edeceğine ve başkalarını kıskanacağına işarettir. Aynı zamanda kazandığı paranın hayrını göremeyeceğine, belaların artacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

rüyada sarhoş görmek

Rüyada sarhoş görmek, şanssızlığa ve zorlu günlere işaret eder. Rüya sahibinin başına bazı belalar geleceğine, keyfinin kaçacağına ve mutsuz olacağına delalettir. Aynı zamanda aksiliklerin ve tersliklerin çoğalacağına işaret eden rüya, işlerinin rayından çıkacağına işaret eder.