Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
parlak sarı altın

Rüyada Altın Görmek

32

Altın bulduğunu görmek belaya, sıkıntı ve şerre işaret eder. Geçmişte kullanılmış olan altın paralar bulduğunu görmek, mutluluk ve memuriyete, bundan yapılan kadın ziynet eşyası takınması; özgüven ve mutluluğa işaret eder. Damga yapılmış, işleme yapılmış olarak görmek ev sahibi olmaya, değerli bir kimseye. Buna benzer beş tane görmek ise beş vakit namaza işaret eder. Altın para görülmesi ise kişide bulunan bir emanete, koluna bilezik geçirmek miras düşeceğine, kadın için ise evlenmeye, bu rüya iyi düşünceye, samimiyete, inanılacak söze ve hayırlara vesile olacak anlaşmalara işaret eder.

Bu madene şekil veren ya da onu diğer madenlerden ayıran birini görmek, iyi ile kötüyü ayıran bir adama veya adalet sahibi hakime işaret eder. hurda halde görmek hayırlı ilime, hayırlı hanıma, hayırlı evlada ve sadık dosta işaret olarak yorumlanır. Rüyada Altından yapılmış eşya görmek güzelliğe, bu madenden yapılmış bir kaptan yemek yemek veya su içtiğini görmek sıkıntıya işaret eder. Gerdanlık erkekler açısından önemli gelişmelere, şeref ve itibara, kadın için evliliğe, hacca gitmeye işaret olarak tabir olunur.

Altın rüyası gören kimsenin, maddi, manevi ve sağlık sıhhat açısından arzuladığı şeylerin olacağına, bulunduğu zamanın çevresinden iyilik ve destek göreceği bir dönem olduğunu belirtir.

Rüyada altın görmenin farklı şekillerde yorumları bulunmaktadır. Bu madenden yapılan bir para görmek, gıybet demektir. yığılı bir şekilde altınlar gören kimsenin, birisiyle ilgili bir sırrı öğreneceğine işaret eder. genç kız ya da erkek rüyasında yüzük takarsa iyi bir evlilik yapacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyasında bir erkekten bu madenden yapılan eşya aldığını gören bir kadın, gizli bir ilişkiye yaşar. Ancak mutlaka duyulur.

Giriştiğiniz tüm işlerde umduğunuzdan fazla başarı elde edeceksiniz. İnsanların takdirini kazanmayı ve zengin olmayı başaracaksınız.

bu madenden yapılmış para, dedikodu, söylentidir. Bir yerde altınların yığılı olduğunu gören kimse, önemli biriyle ilgili çok gizli ve önemli bir bilgi öğrenir.

Rüyada altın madeni bulmak

Rüyada maden bulduğunu görmek veya madende çalıştığını gören kimsenin, eğer bu kişi genç bir kimse ise; Maddi olarak refaha ermesini sağlayacak güzel bir fırsat eline geçeceğine işarettir. Yaş sahibi bir kimse için ise; çalışmalarına, davranışlarına ve laflarına daha dikkat etmesine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada altından resim görmek

Rüyada altından veya gümüşten resim görmek, bolca mala işaret olarak yorumlanır. Rüyada altınların ses çıkarması, sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecek bir habere işaret eder.

Rüyada altın kılıç görmek

Rüyada kılıç görmek Cabirü’l-Mağribînin yorumuna göre;  büyüklerinden gelecek faydaya işaret eder. Şeklinde yorumlanır.

Rüyada altın dağıtmak

Bu rüyayı gören kimsenin, kendi borçlarını tez zamanda ödemesine işarettir. Kişinin rüyasında halktan kimselere dağıttığını görmesi, gerçek yaşamda halktan kimselere vereceği borçlara işaret olarak tabir olunur.

Rüyada altın taşımak

Rüyada taşıdığını gören kimsenin yaptığı işlerden kar edeceğine ve bolca maddi kazanç sağlayacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada altın toplamak

Rüyada yerden veya başka yerden topladığını görmek, isteklerine kavuşacağına ve mal kazanacağına işaret eder.

Rüyada bu madeni toplamak ilim sahibi kimselerden faydalanılacağına da işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Altın Saklamak

Rüyasında altın saklamak bolca kazanca ve zenginleşmeye işaret eder. Rüyasında sakladığını gören kimsenin rızkı bollaşır ve eline mal geçer.

Bu rüya aynı zamanda, maddi açıdan ferahlığa, bir ortaklığa veya ticarette başarılı olmaya kazanç elde etmeye işaret olarak yorumlanır.

Ölüden altın almak

Bu rüyayı gören kimse zulümden kurtulur şeklinde yorumlanır.

Bu Rüyanın Psikolojik Yorumu

Bu rüyayı gören kişiler, daha rahat bir yaşam sürmeyi arzu ederler. Zorluklara göğüs gerebilen, Her zaman daha fazlası için çabalayan insanları yansıtır. Rüyasında altınlarını kaybettiğini gördüyse bu onun malını mülkünü kaybetme korkusunu yansıtır. Bu kişiler insanlara güçlü görünmek isterler, başka kişilerin zaaflarından faydalanmasından çekinirler.

Rüyada atmak, problemleri çözeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve büyük problemler yaşayacağına işarettir. Sonrasında bu problemleri çözmek için...

Rüyada alerji görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada av köpeği görmek, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada arı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Maddi ve manevi kazanç...

Rüyada asa görmek, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin itibar sahibi ve tanınan bir insan olacağına işarettir. Aynı...

Rüyada alın görmek, iyi ve güzel huylara işaret eder. Rüya sahibinin, karakter sahibi ve olgun bir insan olduğuna işarettir. Aynı...