Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada aşure görmek rüya tabiri için kasedeki aşure

Rüyada Aşure Görmek

22

Rüyada aşure görmek, bazı kötü olaylara ve zor durumlara işaret eder. Rüya sahibinin istemediği sözler duyacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Özellikle mutsuzluğa ve moral bozukluğuna işaret eden rüya, sağlık problemlerinin ortaya çıkacağına dikkat çeker. Üstelik maddi sorunların ve sıkıntıların, bu dönemde ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada aşure görmek, hakaretlere ve eleştirilere maruz kalacağına dikkat çeker. Bu yüzden üzüleceğine ve zorlu günler geçireceğine işarettir. Kötü haberler almasıyla beraber, üzüntülerin daha baskın olacağına delalet eder. Rüyada büyük aşure kazanı görmek, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına işarettir. Rahatlayacağına, kem gözlerden uzak olacağına ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

rüyada aşure yemek

Rüyada aşure yemek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Sıkıntı ve dertlerin biteceğine, rahata ereceğine ve mutlu olacağına işaret eder. Hatta hayatına yeni bir soluk geleceğine ve mutluluğun günden güne artacağına işarettir. Ayrıca keyifli vakit geçireceğine ve bol bol eğleneceğine işaret eder. Bu sayede iyi hissedeceğine işaret eden rüya, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına dikkat çeker.

rüyada aşure dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak, hayırlı bir rüyadır. Rahata ereceğine ve dileklerine ulaşacağına işaret eder. Hatta iş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, başarı getireceğine işarettir. Sonrasında çevresi ve ailesi tarafından takdir edileceğine işaret eden rüya, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına delalet eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.

üzerinde nar olan aşure

rüyada aşure yapmak

Rüyada aşure yapmak, güzel bir rüyadır. Çevresindeki insanları her konuda savunacağına ve onlara haksızlık edilmesine izin vermeyeceğine işaret eder. Bu yüzden onlar tarafından sevileceğine ve saygı göreceğine delalettir. Ayrıca onlar tarafından destek göreceğine ve mutlu hissedeceğine işaret eder.

rüyada aşure yapıldığını görmek

Rüyada aşure yapıldığını görmek, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi sıkıntıların biteceğine işaret eden rüya, geçim sıkıntısının son bulacağına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, ömür boyu huzura delalettir. Ayrıca başarı elde edeceğine ve gelirinin artacağına işaret eder. İş yaşamında yaşayacağı güzel gelişmelerin, hayatına güzel şeyler katacağına dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri