Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüya tabiri için ormanda yanan ateş

Rüyada Ateş Görmek

81

Ateş görmek, müjdeli haberlere işaret eder. Aynı zamanda ateş rüyası bazı korkulara, savaşa ve cezaevine işarettir. Diğer yorumlara göre ise; ateş rüyası bazı kötü olaylar yaşanacağına ve bu kötü olaylara karşı rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ateş Yakmaya Çalışmak

Rüyada kış gününde ateş yakmaya çalıştığını ve yakarak o ateşle ısındığını gören kişi zengin olur. Diğer bir yoruma göre rüya sahibinin çalışmaları yavaş yavaş meyvelerini vermeye başlar. Sonrasında bazı kararlar vermesi gereken rüya sahibi kademe kademe maddi olarak rahatlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ateş Yaktığını Görmek

Rüyada ateş yaktığını görmek, bir kişiden yardım isteyeceğinize işaret eder. Eğer görmüş olduğunuz bu ateşten fayda sağladıysanız, istediğiniz yardımın rüya sahibine yapılacağına işaret eder. Diğer yorumculara göre ateş yakmak dinen günah olan bir şeyle uğraştığınızın işaretidir.

Rüyada dağ gibi bir yerde kendini ısıtmak için ateş yakmak, rüya sahibinin dinimize hiç olmadığı kadar yakın olacağına işaret eder. Eğer uzak bir yerdeyseniz evinize sağ salim döneceğinize de işarettir.

Rüyada ateş görmek rüya tabiri için ormanda yanan ateş

Kor Ateş Görmek

Rüyada kor ateş görmek, hacca gitmeye işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, kendinizi geliştirmeye önem vereceğinize ve kültürlü bir kimse olacağınıza işaret eder. Diğer yorumlara göre bu rüyayı gören kişi, gelecek zamanlarda iş yaşamında büyük başarılar elde eder. Ardından yüksek mevkilere geleceğine ve rahatlayacağına işarettir.

Işık Saçan Alevli Ateş Görmek

Rüyada ışığıyla aydınlatan alevli bir ateş, iş yaşamında ve özel hayatta yaşayacağınız güzel olaylara işarettir. Rüya sahibinin gelecek zamanda çalışarak ve çabalayarak güzel işler yapacağına işaret eder. Ardından çalışmalarının idarecileri tarafından görüleceğine ve takdir edileceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya gelecek olan zamanda terfi edeceğinize işaret eder. Görülen bu rüya ticaret ile uğraşan kişiler için bol kazanç, fakir kişi için zenginlik ve herkes için bolluk ile yorumlanır.