Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada atlamak rüya tabiri için paraşütle atlayan adam

Rüyada Atlamak

40

Rüyada atlamak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyanın farklı yorumları olmasıyla beraber, genel anlamıyla güzellikleri ve iyilikleri çağrıştırır. Rüya içerisinde görülen işaretlere göre, farklı şeylere işaret eder. Bu yüzden aşağıda bulunan detayları saptamak, rüya yorumu için önemlidir.

Rüyada duvardan atlamak

Rüyada duvardan atladığını görmek, iyiliklere ve güzelliklere işaret eder. Maddi ve manevi kazanç elde edeceğine ve iyi günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarının biteceğine işaret eden rüya, mutluluktan havalara uçacağına ve büyük başarılara imza atacağına dikkat çeker. Her anlamıyla, hayırlara ve güzelliklere işaret eder.

rüyada suya atlamak

Rahat bir ömür geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı güzel olayların, hayatındaki güzellikleri ortaya çıkaracağına işaret eder. Huzurlu, mutlu, keyifli, ferah ve refah içinde yaşayacağına işarettir.

rüyada yüksekten atlamak

Elindeki fırsatları kaçıracağına işaret eder. Rüya sahibinin elindeki fırsatları görmeyeceğine, daha azına tahammül edeceğine ve maddi gerileme yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı kötü gelişmelerin, rüya sahibinin yaşam standartlarını düşüreceğine işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin artacağı bu dönemde, aile içi tartışmaların artacağına dikkat çeker. Bkz. Zirve

atlamak için bekleyen paraşütçü

Balkondan atlamak

Rüyada balkondan atladığını görmek, duygusal patlamalar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi mutluyken, birden bire kötü hissedeceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir. Ayrıca yaşayacağı kötü gelişmelere ve bu gelişmelerin, getireceği sıkıntı ve dertlere dikkat çeker.

Bir yerden atlamak

Üzüleceğine ve sıkıntı çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme girerek, kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Aynı zamanda olumsuz bir ruh hali içinde olacağına işaret eden rüya, belalara ve şerlere dikkat çeker. Özellikle bu dönemde, çevresinden ve ailesinden destek göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada düşmek

Rüyada düşmek, sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin şanssızlıklar yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Ayrıca maddi ve manevi kayıplar vereceğine, konumunun düşeceğine ve itibarının zedeleneceğine işaret eder. Günden güne artan problemlerin, rüya sahibinin gözünü korkutacağına ve bir süre insanlardan uzak kalacağına işarettir. Sorunların artacağına, kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine dikkat çeker.