Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada av görmek rüya tabiri için dağ keçisi

Rüyada Av Görmek

19

Rüyada av görmek, yeni iş kapıları ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin büyük fırsatlar göreceğine ve bunları değerlendireceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, güç ve kuvvet sahibi olacağına dikkat çeker. Karakterli ve olgun bir yapısı olan rüya sahibinin, her duruma karşı dik duracağına işarettir. Sıkıntıların ve engellerin, rüya sahibini yıldıramayacağına dikkat çeker.

Rüyada av görmek, hayatında olacak değişiklikleri haber verir. Manevi yönden kendini geliştireceğine, iş ve özel yaşamdaki güzelliklere ve dine yaklaşacağına dikkat çeker. Engelleri bir bir aşacağına, problemleri çözeceğine ve hızla ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Avı Yemek

Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin yüksek kazanç elde edeceğine, huzurlu olacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda kendini iyi hissedeceğine işaret eden rüya, iyi insanlarla beraber olacağına dikkat çeker. Mutluluğunun artacağına, huzurlu olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ferahlayacağına delalet eder.