Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüya tabiri için karanlık ay

Rüyada Ay Görmek

15

Ay görmek, devlet büyüklerine işaret eder. Hatta ay rüyası devletin başına gelecek olan adaletli ve hayırlı bir başkana işarettir. Bazı yorumlara göre bu rüya devlet büyüğüne bir konuda danışacağınıza işarettir. Normalden parlak bir ay görmek, ayın ne kadar parlak olduğuna bağlı olarak bir kişiyle evleneceğinize işaret eder.

Bu Rüya, rüya sahibinin geleceğinin çok parlak olduğuna, rızkının bol ve geçiminin rahat olacağına işaret eder. Üstelik rüya sahibi nereye giderse gitsin bolluk içinde yaşayacağına işarettir. Ardından rüya sahibinin tüm hayallerine gerçekleştireceğine işaret eder.

Ay Tutulması Görmek

Rüyada Ay tutulması görmek, yaşadığınız ülkenin karışacağına işarettir. Ülkenin bu karışık hali devlet büyükleri için büyük zorluklarla yorumlanır. Gelecek olan günlerin ülke için iyi olmadığına işarettir. Ayrıca bu rüya etrafınızda üzgün bir kişi olduğuna ve ona yardım eli uzatmanız gerektiğine işaret eder.

İki Tane Ay Görmek

iki tane ay görmek, bazı üzücü ayrılıklara işaret eder. Rüya sahibinin gelecek zamanda sevdiği bir kişiden ayrılmak ve yoluna bakmak zorunda olacağına işarettir. Bu nedenle süreçte kişinin kendisini sakin tutması ve ani kararlar vermekten kaçınması gerekir. Süreci iyi yöneten kişi bu durumlardan rahatlıkla kurtulacaktır.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, tüm hayallerinizin gerçek olacağına işarettir. Rüya sahibinin devamlı gelişeceğine ve çalışarak çok istediği hayatı yaşamaya başlayacağına işarettir. Ardından mutlu ve bollukla dolu günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder.

rüyada ay görmek rüya tabiri için bulutların arkasında duran ay

Hilal Görmek

Rüyada hilal görmek, iyilik ve güzelliklere işaret eder. Çalışarak kendisini geliştirmiş olan kişinin yüksek maddi imkanlara, bolca mal ve kariyer yapmasına işarettir. Ardından çevresi tarafından takdir edilerek mutlu, huzurlu ve umutlu günler geçireceğine işarettir. Sonrasında, rüya sahibinde başarmak için gereken potansiyel olduğuna işaret eder.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada ay ışığı görmek, bazı sırların açığa çıkacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin arkasından gıybet yapıldığına ve bu durumun rüya sahibini çok üzdüğüne işaret eder. Ay ışığı rüyası gizlemek için çaba gösterdiğiniz sırlarınızın öğrenileceğine ve bu durumdan dolayı insanların sizin arkanızdan dedikodu yapacağına işaret eder. Daha sonrasında rüya sahibinin bu konuları düşünerek üzüleceğine işarettir.

Rüyada Ayın Parçalanıp İkiye Bölünmesi

Rüyada ayın parçalanması, bazı sorunlar yaşanacağına işaret eder. Kişinin ailesinde bazı tartışmalar yaşanacağına ve bu süreçte herkesin sakin kalması gerektiğine işaret eder. Aile içinde yaşanacak olan sorunların aile içinde kalarak daha büyümesini engellemeye işaret eder. Bazı yorumlara göre bu rüya kişinin ailesinde küs olan iki kişinin arasını tekrar düzelteceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ilerleyen süreçte ağzından çıkanlara dikkat etmelidir. Ani kararlar bazı pişmanlıklara neden olacaktır.

Rüyada Ayı Karanlık Görmek

Rüyada karanlık ay görmek, devlet büyüklerinden birinin yapacağı büyük bir hataya işarettir. Bu hata sonucunda bazı olaylar ortaya çıkar ve hatayı yapan kişinin görevden alınacağına işaret eder.

Rüyada atmak, problemleri çözeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve büyük problemler yaşayacağına işarettir. Sonrasında bu problemleri çözmek için...

Rüyada alerji görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada av köpeği görmek, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada arı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Maddi ve manevi kazanç...

Rüyada asa görmek, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin itibar sahibi ve tanınan bir insan olacağına işarettir. Aynı...

Rüyada alın görmek, iyi ve güzel huylara işaret eder. Rüya sahibinin, karakter sahibi ve olgun bir insan olduğuna işarettir. Aynı...