Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüya tabiri için sudaki ayı

Rüyada Ayı Görmek

61

Ayı görmek, kişinin yaşayacağı bazı kötü olaylar ve sıkıntılara işaret eder. Ayı rüyası hilekar, münafık düşmana ve bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Boz Ayı Görmek

Boz ayı, sizin içinde bulunmadığınız ve alakanız olmayan bir olaydan dolayı suçlanacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin sorumlu tutulduğu bu olay sonrasında bazı kişilerin yardımıyla veya kendiliğinden her şeyin ortaya çıkacağıyla yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Beyaz ayı, hayırlı bir rüyadır. Dertlerin son bulacağına, sıkıntıların biteceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin yakın zamanda emeklerinin karşılığını alacağına işarettir.

Ayı Yavrusu Görmek

Ayı yavrusu, çevrenizde bulunan ve yaptığınız işlere haset olan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan bazı engellere yorumlanır. Bu rüya çevrenizle yaşayacağınız bazı problemlere işarettir. Rüya sahibi çevresindeki insanlara dikkat etmelidir, şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayı Kovalaması

Ayı kovalaması, rüya sahibinin özel yaşamında ve iş yaşamında bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu sorunlardan dolayı rüya sahibinin dikkatinin dağılacağına ve büyük yanlışlıklar yapacağına, bu yüzden çevresindeki insanlar tarafından yargılanacağına işaret olarak yorumlanır.

Siyah Ayı Görmek

Siyah ayı , bazı kötü olaylar yaşanacağına ve bu olaylara karşı rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi yaşanacak olan kötü olaylara karşı dikkatli olmalıdır. Eğer kontrolü elden bırakırsa çevresindeki insanlarında zarar göreceğine ve kötü kimselerden zarar görebileceğine işaret eder.

rüyada ayı görmek rüya tabiri için taş üzerinde yürüyen ayı

Rüyada Ayı Saldırması

Ayı saldırısı, rüya sahibin üzerinde çalıştığı işlerin yolunda gitmeyeceğine ve bir süreliğine de yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bazı sorunlar yaşar, sıkıntıya girer ve zamanla bunları atlatır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayının Isırdığını Görmek

Ayı ısırması, kişinin yaşadığı sıkıntılar tam sona ermek üzereyken yeni sorunların ortaya çıkmasına işaret eder. Bazı yorumlara göre bu rüya işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve çalışmakta olduğunuz işler konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ayı Öldürmek

rüyada ayı öldürmek, çevrenizle yaşadığınız sorunların son bulacağına, sıkıntıların biteceğine ve her şeyin yoluna gireceğine işarettir. Bu rüya yaşadığınız kötü olayların ve belaların bittiğine yorumlanır. Güzel günler rüya sahibini beklemektedir.

Rüyada atmak, problemleri çözeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve büyük problemler yaşayacağına işarettir. Sonrasında bu problemleri çözmek için...

Rüyada alerji görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada av köpeği görmek, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işarettir. Aynı zamanda...

Rüyada arı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Maddi ve manevi kazanç...

Rüyada asa görmek, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin itibar sahibi ve tanınan bir insan olacağına işarettir. Aynı...

Rüyada alın görmek, iyi ve güzel huylara işaret eder. Rüya sahibinin, karakter sahibi ve olgun bir insan olduğuna işarettir. Aynı...