Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada baba görmek rüya tabiri için baba ve oğlu

Rüyada Baba Görmek

28

Baba görmek, rüya sahibinin hayallerine işaret eder. Kişinin istek ve dileklerini gerçekleştirmek için çaba göstereceğine işarettir. Ayrıca, rüyada baba görmek, iş yaşamında olacak gelişmeler ve rüya sahibinin çabalarıyla isteklerine ulaşacağına delalet eder

Rüyada Ölmüş Baba Görmek

Ölmüş babayı görmek, hayır yapmaya işarettir. Rüya sahibinin babası için bazı hayırlar yaparak ona göndereceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya, babanızın sizden memnun olduğuna ve size hakkını helal ettiğine işarettir.

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Rüyada babanın ağladığını görmek, mutluluk ve sevince işaret eder. Rüya sahibinin gelecek günlerde yaşayacağı değişimler onun için tamamen farklı bir yaşamın kapısıdır. Kişinin, mutlu ve huzurlu olacağına işarettir. Ayrıca gelecek günlerde hayırlı bir kısmeti çıkacağına ve bu iyi niyetli kimseyle evleneceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi hastaysa iyileşir, mutlu olur ve çevresindeki sorunların hepsi son bulur. Üstelik iş yaşamında, yaşanacak olan olan gelişmeler sayesinde, kişinin maddi olarak rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada babanın bağırdığını görmek

Rüyada babanın bağırması, rüya sahibinin bir olayı sonuca ulaştıracağına işaret eder. Hatta, kişinin yalnızca kendisinin bildiği ve bu olaydan dolayı büyük sorunlar yaşandığına, bu olayı rüya sahibinin ortaya çıkararak herkese rahat bir nefes aldıracağına işaret eder. Ayrıca kişinin bu davranışı ile herkesin dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada babayla kavga etmek

Rüyada babaya kavga etmek, bazı baş kaldırmalara işarettir. Kişinin iş yaşamında yeni olaylar yaşayacağına ve bazı sorunlar, engellerle karşılaşacağına işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin, gelecek günlerde bazı konularda daha ön plana çıkabilmek için yapacağı davranışlardan dolayı, çevresindeki kötü niyetli insanların diline düşebileceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre aile ile arasının açılması ve bu durumdan dolay herkesin onu yargılamasına işaret eder. Rüya sahibinin bu dönemlerde elinde olan projenin başarısız olacağına da işarettir.