Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baca görmek rüya tabiri için fabrika bacası

Rüyada Baca Görmek

61

Rüyada baca görmek, huzura ve rahata işaret eder. Rüya sahibinin, güzel günler geçireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Üstelik, vaktini iyi değerlendireceğine işaret eden rüya, hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Rüyada baca görmek, destek göreceğine ve iş yaşamında hızla ilerleyeceğine işarettir. Kariyerinin zirvelerine çıkacağına, iyi insanlarla karşılaşacağına ve fayda göreceğine de işaret eder. Aynı zamanda, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına da işarettir.

rüyada baca temizlemek

Rüyada baca temizlemek, şansının yaver gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntılı insanlardan uzak duracağına işaret eden rüya, zaman kaybetmekten kurtulacağına dikkat çeker. Bu insanların, ortaya asılsız dedikodular atacağına ancak, rüya sahibinin bunlara karşı kendini savunacağına işaret eder.

rüyada baca yıkılması

Rüyada bacanın yıkıldığını gören kişinin, zor bir döneme gireceğine işaret eder. Aile içi huzurun kaçacağına ve insanların mutsuz olacağına işarettir. Ayrıca tartışmaların artacağı bu dönemin, kırgınlıklar ve küslüklerle beraber olacağına dikkat çeker. Aile büyüklerinin olaya el atmasıyla beraber, ortamın biraz yatışacağına ancak, küslüklerin devam edeceğine işaret eder. Bkz. Duman

Büyük dumanlı baca

rüyada baca yanması

Rüyada bacanın yandığını görmek, aksiliklere ve şanssızlıklara işaret eder. Rüya sahibinin iş düzeninin kalmayacağına ve gerileyeceğine işarettir. Aynı zamanda tatsız bir döneme işaret eden rüya, mutsuzluğunun bir süre daha süreceğine dikkat çeker.

rüyada baca tütmesi

Rüyada evinin bacasının tüttüğünü görmek, engelleri aşacağına ve rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin, güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda maddi sıkıntıların sona ereceğine işaret eden rüya, hayat boyu geçim derdi çekmeyeceğine dikkat çeker. Alacağı müjdeli haberler sayesinde, mutluluğunun katlanacağına da işarettir.