Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bacak görmek rüya tabiri için bacağını suya uzatan kadın

Rüyada Bacak Görmek

46

Rüyada bacak görmek, farklı işaretlere göre değişir. Eğer bacak güzel ve iyi haldeyse, sıkıntıların biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve maddi kaynaklarını çoğaltacağına işarettir. Üstelik geçim derdinin biteceğine işaret eden rüya, kötü insanlardan kurtulacağına ve rahatlayacağına dikkat çeker. Rüyada bacak görmek; sağlıklı ve uzun bir ömrün, hayırlı gelişmelerin, keyifli günlerin ve hayallerin gerçekleşeceğinin habercisidir. Hatta mutluluğun ve huzurun, ailesini ve çevresini saracağına delalet eder. Bacak kötü halde ve kıllıysa, bu rüya maddi ve manevi sıkıntılara işarettir. Keyifsizliğin ve zor günlerin habercisi olan, kendini değiştirmesini öğütleyen ve bunu gerektiren bir hayatının olduğunu haber veren bir rüyadır. Maddi olarak bir düzen kurmazsa, hayatının geçim derdiyle geçeceğine delalet eder.

Rüyada bacak kopması

Rüyada bacak kopması, sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir. Üstelik maddi sorunların baş göstereceğine işaret eden rüya, zarar göreceğine ve üzüleceğine dikkat çeker. Maddi ve manevi problemlerden dolayı, üzüleceğine ve bunalıma gireceğine işarettir. Parasını kontrol edemeyen rüya sahibinin, kaynaklarını hızla tüketeceğine ve fakirleşeceğine delalet eder. Bkz. Ayak

elinde kamera tutan şortlu kadın

rüyada bacak bacak üstüne atmak

Rüyada bacak bacak üstüne atmak, dinden uzaklaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, ibadetlerini ve sorumluluklarını yerine getirmeyeceğine işarettir. Bu yüzden üzüleceğine ve keyfinin kaçacağına işaret eden rüya, zor günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Üstelik, çevresindeki insanlara haksızlık yapacağına ve kul hakkına gireceğine de delalet eder.

rüyada bacak kılı kesmek, bacak kılı tıraş etmek

Rüyada bacak kılı kesmek veya tıraş etmek, maddi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin, borçlarını ödeyeceğine ve yatırım yapacağına işarettir. Bu sayede yüksek kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine ve iyiliklerle karşılaşacağına dikkat çeker.