Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bademcik görmek rüya tabiri için ağzını açan kadın

Rüyada Bademcik Görmek

36

Rüyada bademcik görmek, bazı kararsızlıklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin, zor bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik tutarsızlık yaşayacağı bu dönemin, zorluklar getireceğine delalet eder. İş yaşamındaki düzenin, bozulacağına ve aksayacağına işarettir. Rüyada bademcik görmek, gönül ilişkilerindeki sıkıntıyı da haber verir. Özellikle sevilen bir kişinin, tutarsız davranışlarını gösterir. Bu yüzden, ne yapacağına karar veremeyen rüya sahibinin, bir süre yerinde sayacağına ve ilerleme kaydedemeyeceğine işaret eder. Bu bekleyişin, iş ve özel hayata zarar vereceğine, sıkıntıları ortaya çıkaracağına ve problemler getireceğine işarettir.

rüyada bademciklerin şişmesi

Aile içi tartışmalara işaret eder. Rüya sahibinin, bazı tartışmaların içinde kalacağına ve insanların kalbini kıracağına işarettir. Aynı zamanda maddi açıdan gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, yeni yatırımlar yapacağına dikkat çeker. Üstelik bu yatırımların, kişiye büyük gelir kapıları açacağına işarettir. Aile içi tartışmaların, zamanla durulacağına ve insanların gönlünü alacağına da işaret eder.

rüyada bademciklerini aldırmak

Hayatına yeni bir düzen getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, güzel gelişmeler yaşayacağına ve hayatında değişikler yapacağına işarettir. Bu sayede iyi hissedeceğine ve huzur bulacağına delalet eder. Güzelliklerin ve iyiliklerin, hayatının bir parçası olacağına dikkat çeker. Üstelik keyifli günler sayesinde, daha güzel günlere olan umudunun artacağına delalet eder.