Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bağırsak görmek rüya tabiri için bağırsak animasyonu

Rüyada Bağırsak Görmek

45

Rüyada bağırsak görmek, iyi ve güzel aileye işaret eder. Rüya sahibinin, ailesi içinde huzurlu ve mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda iyi gelişmeler yaşayacağına, kendini iyi hissedeceğine ve huzur bulacağına delalet eder. Mutluluğunun, hayatında yeni bir sayfayı aralayacağına işarettir. Bu dönemin, rüya sahibine güzellikleri ve iyilikleri getireceğini haber verir. Hatta tartışmalardan uzak olacağına, kafasını dinleyeceğine ve bir süre kimseyle görüşmeyeceğine de işaret eder.

rüyada bağırsaklarının çıktığını görmek

Rüyada bağırsaklarının dışarı çıktığını görmek, bazı yanlış işlerin içinde bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hatalar yapacağına ve pişman olacağına işarettir. Üstelik çevresi tarafından uyarılmasına rağmen, hatalarını sürdüreceğine ve hayat düzeninin kalmayacağına delalet eder.

rüyada bağırsak solucanı görmek

Rüyada bağırsak solucanı görmek, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin, vakit kaybetmesine ve kötü hissetmesine neden olacaklarına işarettir. Üstelik kişi bunlardan uzaklaşmazsa, hayallerinden ve hedeflerinden uzak kalacağına delalet eder. Hatta bu insanların, kişiye zarar vereceklerine de işarettir. Bkz. Kurtçuk

insan çiziminin üzerindeki bağırsak çizimi

rüyada insan bağırsağı görmek

Rüyada insan bağırsağı görmek, maddi ve manevi fayda göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin, iyi ve yardımsever bir insandan destek alacağına işarettir. Bu sayede problemlerini hızla çözeceğine işaret eden rüya, iyi ve güzel bir döneme gireceğine delalet eder.

rüyada bağırsak yemek

Bağırsak yediğini gören kişi, sıkıntı ve derde düşer. Zor günlerin ve engelleri habercisidir. Üstelik yapacağı hataların ve yanlışların, pişmanlık ve üzüntüyle sonuçlanacağına işarettir. Keyfinin kaçacağına ve huzursuzluk yaşayacağına işaret eden rüya, dinden uzaklaşacağına ve iç huzurunu kaybedeceğine delalet eder.

rüyada bağırsak kanseri olduğunu görmek

Rüyada bağırsak kanseri olduğunu gören kişinin, sıkıntı ve dert çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, iş düzenini kaybedeceğine ve parasını kontrol edemeyeceğine işarettir. Üstelik keyfinin kaçacağına işaret eden rüya, kazanç elde edemeyeceğine ve hızla zarar edeceğine delalet eder.