Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baharat görmek rüya tabiri için çeşit çeşit baharat

Rüyada Baharat Görmek

45

Rüyada baharat görmek, uğursuzluklara işaret eder. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlar yüzünden, sıkıntı çekeceğine işarettir. Hatta, keyfinin kaçacağına ve üzüleceğine işaret eden rüya, maddi kayıplar vereceğine dikkat çeker. Günden güne artan zorlukların, hayatının bir parçası olacağına işaret eder. Üstelik, rüyada baharat görmek; çevresindeki insanların ihanetine uğrayacağına ve bunalıma gireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin, çevresinde dikkat etmesi ve önüne bakması gerekir.

rüyada baharat almak

Rüyada baharat almak, tembellik edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, parasını kontrol edemeyeceğine ve kaynaklarını tüketeceğine işarettir. Son zamanlarda, israfı alışkanlık haline getirdiğine işaret eden rüya, bu yüzden sıkıntı çekeceğine ve geçim derdine düşeceğine dikkat çeker.

rüyada baharat koklamak

Rüyada baharat koklamak, yeni iş kapıları ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin, büyük işler göreceğine ve faydalanacağına işarettir. Ayrıca alacağı kararların, kişiye hayır getireceğine ve kazanç elde etmesini sağlayacağına delalet eder.

tahta kaplardaki baharatlar

rüyada baharat yemek

Rüyada baharat yediğini gören kişinin, yeni gelir kapıları bulacağına ve kendini geliştireceğine işaret eder. Şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işarettir. Aynı zamanda üzüntülerinden kurtulacağına, huzurlu bir yaşamının olacağına ve keyifleneceğine dikkat çeker. Bkz. Acı Biber

rüyada baharatçı görmek

Rüyada baharatçı görmek, maddi açıdan gelişeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatına, bolluk ve bereketin hakim olacağına işaret eden rüya, zenginleşeceğine ve kaynaklarını arttıracağına dikkat çeker. Hatta maddi açıdan, yıkılmaz hale geleceğine işaret eder. Günden güne artan iyiliklere, güzelliklere ve hayırlı gelişmelere işarettir.

rüyada baharat vermek

Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, iyi huylu ve temiz bir insan olduğuna işarettir. Bu güzellikler sayesinde, çevresinin dikkatini çekeceğine ve saygısını kazanacağına işaret eder. İtibar sahibi, iyi ve güzel huylu bir insanın habercisidir.