Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bahşiş görmek rüya tabiri için bahşiş kutusu

Rüyada Bahşiş Görmek

25

Rüyada bahşiş görmek, çevresindeki menfaatçi insanlara işaret eder. Rüya sahibinin, maddi gücünden dolayı kullanılacağına işarettir. Özellikle kişiye yakın olmak isteyen insanların, bu amacı güttüğüne dikkat çeker. Bu yüzden, çevresindeki insanlara dikkat etmesi ve temkinli yaklaşması gerekir. Aksi halde sıkıntı çekeceğine ve üzüleceğine işaret eden rüya, zor günler geçireceğine dikkat çeker. Rüyada bahşiş görmek, zaman kaybı yaşayacağına ve çabalarının sonuçsuz kalacağına işaret eder. Bir işe girişeceğine, bu işin sonuçsuz kalacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Olaylara kendi penceresinden bakan rüya sahibinin, asıl olanı kaçıracağına işaret eder.

rüyada bahşiş almak

Çevresindeki insanlardan destek alacağına ve kendini geliştireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eden rüya, huzurunun yerinde olacağına ve keyifleneceğine dikkat çeker. Günde güne, hayırlı olayların daha da artacağına ve kişiye huzur getireceğine delalet eder. Kendi işini kuracağına, yüksek kazanç elde edeceğine ve ömür boyu geçim derdi çekmeyeceğine işarettir.

rüyada bahşiş vermek

Yeni işlere ve konuma işaret eder. Rüya sahibinin, kariyerinde süratle ilerleyeceğine ve zirveye ulaşmak için çabalayacağına işarettir. Aynı zamanda çalışmalarını ve çabalarını sürdüreceğine işaret eden rüya, güzel gelişmeler yaşayacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Günde güne, güzelliklerin daha belirgin olacağına ve hayatının, hayırlarla dolacağına işarettir.