Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bakkal görmek rüya tabiri için reyonlar

Rüyada Bakkal Görmek

27

Rüyada bakkal görmek, çevresindeki insanların kötülüğüne işarettir. Rüya sahibinin, alçak gönüllü ve iyi bir insan olmasından dolayı, çevresindeki insanlar tarafından kullanılacağına işaret eder. Özellikle, sınırı olmayan rüya sahibinin, devamlı özel alanını ihlaliyle karşılaşacağına işarettir. Üstelik duyacağı ağır sözlerin, kişiye büyük ders olacağına delalet eder. Bu yüzden kendine bir sınır çizmesi, bu sınıra saygı göstermesi ve karşıdan da bunu istemesi gerekir. Aksi halde insanların, saygısızlıklarını sürdüreceğine delalet eder.

rüyada bakkaldan yiyecek almak

Rüyada bakkaldan yiyecek almak, müjdeli haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, güzel gelişmeler yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Özellikle maddi açıdan yaşayacağı gelişmelerin, hayatını değiştireceğine delalet eder. Yüksek miktarda kazanç elde edeceğine, gelirin arttıracağına ve geçim dertlerinin sona ereceğine işarettir. Doğru yoldan ilerleyen rüya sahibinin, parasını helal yoldan kazanacağına ve bereketini göreceğine delalet eder.

rüyada bakkala gitmek

Rüyada bakkal dükkanına gitmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin maddi olarak yükseleceğin, iyi gelir elde edeceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Üstelik mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, insanlara destek olacağına ve cömertliğini herkesin göreceğine işarettir. Sonrasında insanlar tarafından sevileceğine, onların saygısını kazanacağına ve daha çok değer göreceğine delalet eder. Bkz. Alışveriş Yapmak

bakkalda alışveriş yapan kapalı kadın

rüyada kapalı bakkal görmek

Rüyada kapalı bakkal görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, maddi ve manevi sıkıntı çekeceğine işaret eder. Üstelik geçim derdine düşeceğine işaret eden rüya, zor günlerin geldiğine dikkat çeker. Sonrasında rızkının daralacağına ve fakirleşeceğine işarettir. Temel ihtiyaçlarını karşılarken, zorlanacağına delalet eder.