Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bakla Görmek

49

Rüyada bakla görmek, şansının yaver gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatına, bolluk ve bereketin hakim olacağına işarettir. Üstelik, geçim derdi çekmeyeceğine işaret eden rüya, sağlıklı ve huzurlu bir ömrünün olacağına delalet eder. Keyfinin yerinde olacağına, müjdeli haberler alacağına ve mutlu hissedeceğine işarettir. Güzelliklerin ve iyiliklerin, hayatına daha güzel olayları çekeceğine delalet eder. Rüyada bakla görmek, zamanını iyi değerlendireceğine ve sevdikleriyle beraber olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişi, iyi ve güzel bir döneme girecektir.

Rüyada Bakla Yemek

Rüyada bakla yediğini görmek, uğursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin, büyük sıkıntılar içinde kalacağına işarettir. Üstelik, geçim derdine düşeceğine işaret eden rüya, gelirini kaybedeceğine ve huzurunun kalmayacağına dikkat çeker. Hatta, insanlardan yardım isteyeceğine, kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek

Sağlığının yerinde olacağına işarettir. Rüya sahibinin, sıkıntılarından kurtulacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Aynı zamanda problemlerini çözeceğine işaret eden rüya, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı göreceğine dikkat çeker. Hayatındaki tüm dertlerin, bir anda yok olacağına delalet eder.

Kuru Bakla Görmek

Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin, keyifleneceğine ve iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda, dertlerinden kurtulacağına işaret eden rüya, sıkıntıların bir bir yok olacağına dikkat çeker. Üstelik, iyileşeceğine ve kendini geliştireceğine de işaret eder.

Rüyada Bakla Almak

Rüyada bakla aldığını gören kişinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, dileklerine ulaşacağına dikkat çeker.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, sıkıntıya işarettir. Uğursuzluk ve şanssızlığın habercisidir. Üstelik, belalarla karşılaşacağına ve kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Zor günlerin, rüya sahibi için geldiğinin habercisidir.