Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bal görmek rüya tabiri için peteğin üzerindeki arılar

Rüyada Bal Görmek

31

Rüyada bal görmek, çevreye ve kötü insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde, haset ve kindar kimseler olduğuna işarettir. Hatta bu insanlardan gelecek zararlara ve asılsız dedikodulara işaret eder. Aynı zamanda kişinin dikkat etmesi ve bu insanlardan kurtulması gerektiğine dikkat çeker. Rüyada bal görmek, aile yaşantısı ve iş konusunda güzeldir. Rüyayı gören kişinin; huzurlu bir aile hayatının olacağına, işlerinde güzel bir döneme gireceğine ve maddi kaynaklarının çoğalacağına işaret eder. Ayrıca dinine yakınlaşacağına işaret eden rüya, ibadetlerini ve sorumluluklarını yerine getireceğinin altını çizer.

Bal bir kasenin içindeyse, maddi yükselişe işarettir. Rüya sahibinin iş yaşamında yaşayacağı yeni gelişmelerin ve fırsatların, servet getireceğine dikkat çeker. Üstelik bu dönemlerde yeni insanlarla tanışacağına ve çevresinin genişleyeceğine işaret eder. Kasenin içindeki bal, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına dikkat çeker. Doğada veya ıssız bir yerde bal çıkması, kolaylıkla para kazanacağına ve rahatının artacağına işaret eder. Parmakla bal yemek ise, hayırlı kısmete ve izdivaca işarettir.

rüyada bal kovanı görmek

Rüyada bal kovanı görmek, bazı sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine, kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda iş yaşamındaki sorunların üst üste geleceğine işaret eden rüya, maddi kayıplara ve zararlara dikkat çeker.

rüyada petek bal görmek

Rüyada petek bal görmek, maddi ve manevi yükselişe işaret eder. Rüya sahibinin maddi imkanlarının çoğalacağına ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda bir işe girişeceğine işaret eden rüya, dilediği ve istediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Üstelik helal yoldan kazanan rüya sahibinin, çevresi tarafından sevileceğine ve saygı göreceğine dikkat çeker.

bal ve bal tokmağı

rüyada bal yemek

Rüyada bal yemek, sağlıklı ve huzurlu ömre işarettir. Rüya sahibi hastaysa, sağlığına kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda, sevdiği insana kavuşacağına ve ciddi düşünüleceğine dikkat çeker. Bu sayede mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine işarettir.

rüyada bal toplamak

Rüyada bal toplamak, iş yaşamında yaşayacağı gelişmeleri haber verir. Rüya sahibinin büyük bir iş anlaşması veya girişimi yapacağına işarettir. Girişeceği bu işte, büyük maddi kazançlar elde edeceğine ve kaygılarından kurtulacağına işaret eder. Hatta dileklerinin ve isteklerinin gerçek olacağını da haber verir.

rüyada arı peteği görmek

Rüyada arı peteği görmek, yardımsever kişiliğe işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara destek olacağına ve onların ihtiyaçlarını göreceğine işarettir. Hatta yardıma muhtaç insanlara da yardım edeceğine işaret eden rüya, çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağına dikkat çeker.

rüyada bal satmak

Rüyada bal satmak, bazı kötü olaylara ve haberlere işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı bu kötü olayların, rüya sahibine bazı dersler vereceğine dikkat çeker.

rüyada bal satın almak

Rüyada bal satın almak, çalışmaların ve emeklerin karşılığına işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını almasıyla beraber, rahat ereceğine ve dilediği gibi bir hayat kuracağına işarettir. Hatta her şeyin iyiye gideceğine işaret eden rüya, dileklerin gerçekleşeceğine dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri