Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada balgam görmek rüya tabiri için balgam çıkaran çocuk

Rüyada Balgam Görmek

95

Rüyada balgam görmek, durgunluklara ve sakinliğe işaret eder. Rüya sahibinin sakin ve sessiz bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda monoton bir hayatının olacağına ve eğlenceye zaman ayırmadığına işaret eder. Bu yüzden sıkıntıya gireceğine işaret eden rüya, hayatına heyecan katması gerektiğine dikkat çeker. Maddi olarak da sakin bir döneme giren rüya sahibi, kazanmayacak veya kaybetmeyecektir. Günden güne yapacağı değişimlerin, rüya sahibine iyi geleceğine ve mutluluğunun artacağına delalet eder.

rüyada balgam tükürdüğünü görmek

Rüyada balgam tükürdüğünü görmek, zarara işaret eder. Maddi ve manevi zararların kapıda olduğuna ve rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine işarettir. Özellikle parasını kontrol edemeyen ve fazla harcama yapan kişinin, maddi kaynaklarını günden güne eriteceğine işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin uzun süre devam edeceğine, rüya sahibinin üzülmesine neden olacağına delalettir.

rüyada balgam yutmak

Rüyada balgam yutmak, gelir artışına ve yüklü kazanca işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, maddi ve manevi kazanç getireceğine işarettir. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; mutlu ve huzurlu olacağına, rahatlığa erişeceğine, isteklerine ulaşacağına ve kısmetinin açılacağına işarettir.

rüyada balgam kusmak

Rüyada balgam kusmak, zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda bazı sıkıntıların artacağına işaret eden rüya, sağlık sorunlarına ve iş yaşamının bozulacağına dikkat çeker. Bu yüzden mutsuz olacağına ve keyifsiz günler geçireceğine işaret eder. Bkz. Hasta Olmak

balgam için sıcak bir şey içen kadın

rüyada balgam çıkardığını görmek

Rüyada balgam çıkardığını görmek, hayırlı gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin dileklerine ulaşacağına ve istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi kazanca işaret eden rüya, hayatını dilediği gibi yaşayacağına işaret eder. Üstelik ömür boyu geçim derdi çekmeyeceğine ve rahat bir ömür süreceğine işarettir.

rüyada öksürmek

Rüyada öksürmek, şanssızlıklara ve uğursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda maddi problemlerin ortaya çıkacağına ve beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; hayatının alt üste olacağına, düzeninin bozulacağına, keyfinin kaçacağına ve hayallerine ulaşamayacağına delalet eder.