Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada balon görmek rüya tabiri için renkli balonlar

Rüyada Balon Görmek

52

Rüyada balon görmek, zaman kaybına işaret eder. Rüya sahibinin zaman kaybedeceğine ve kararsızlık yaşayacağına işarettir. Özellikle iş konusunda zorluk yaşayacağına işaret eden rüya, beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntılarının artacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Rüyada balon görmek; Hoşnutsuzluğa, keyifsizliğe, sıkıntıya, zorluklara ve darlığa işaret eder. Sorumluluklarını erteleyen rüya sahibinin, kendini sıkıntıya düşüreceğine işarettir. Patlamış balon görmek, üzülmeye ve ağlamaya işaret eder.

rüyada balon patlatmak

Rüyada balon patlatmak, hayallerin suya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda dertlerin ve sıkıntıların artacağına işaret eden rüya, hayatının alt üst olacağına delalet eder. Hatta yaşayacağı aksiliklerin günden güne artacağına ve çekilemez boyutlara geleceğine işarettir.

rüyada balon uçurmak

Rüyada balon uçurmak, işlerindeki gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin uzun vadeli fayda sağlayacağına ve keyfinin yerinde olacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi rahatlığa işaret eden rüya, maddi kaynakların günden güne artacağına delalet eder.

rüyada balon şişirmek

Rüyada balon şişirmek, asılsız dedikodulara işaret eder. Bu yüzden mutsuz olacağına ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda moralinin bozulacağına ve keyifsiz olacağına delalet eder. Duyacağı sözlerin ve dedikoduların, çevresindeki bir insan tarafından çıkarıldığına da işarettir. Bkz. Eğlence

Denizin üzerinde uçan büyük balon

rüyada balon tutmak

Rüyada balon tutmak, azla yetindiğine işaret eder. Rüya sahibini ne ilerleyeceğine, ne de gerileyeceğine işarettir. Uzun süre aynı yerde kalacağına işaret eden rüya, bir süre sonra sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

rüyada balon almak

Rüyada balon almak, ihanete işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği ve güvendiği bir insan tarafından, ihanete uğratılacağına işarettir. Bu yüzden mutsuz olacağına ve insanlara güveninin kalmayacağına işaret eden rüya, yalnızlaşacağına dikkat çeker. Hatta çevresindeki insanlara şüpheyle yaklaşacağına ve herkese güvenemeyeceğine işaret eder.

rüyada balonun uçtuğunu görmek

Rüyada balonun uçtuğunu görmek, üzerinde çalıştığı şeyin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin inanmadığı ve beklentisinin olmadığı bir şeyin, tam düşündüğü gibi çıkacağına ve gerçekleşmeyeceğine işarettir. Ayrıca hiçbir şey hissetmeyeceğine işaret eden rüya, kendine inanmadığına ve vakit kaybı yaşayacağına işaret eder.