Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada banka görmek rüya tabiri için banka binası

Rüyada Banka Görmek

28

Rüyada banka görmek, maddi zarara ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin parasını yanlış yönelteceğine ve istemediği sonuçlar alacağına işarettir. Özellikle yaptığı yanlış yatırımlar nedeniyle sıkıntı çekeceğine işaret eden rüya, beklenmedik kötü sonuçlarla karşılaşacağına işaret eder. Bundan dolayı mutsuzluğunun günden güne artacağına ve bunalıma gireceğine işarettir.

Rüyada banka görmek, çevresindeki kötü kişileri de haber verir. Bu kişilerin rüya sahibine yakın göründüğüne ve arkasından konuştuklarına işarettir. Aynı zamanda asılsız dedikodular çıkardıklarına ve rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediklerine işaret eder.

rüyada bankadan para çektiğini görmek

Rüyada bankadan para çektiğini görmek, sıkıntılı günlerin habercisidir. Rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağına ve maddi problemlerle boğuşacağına işaret eder. Aynı zamanda işini kaybedeceğine işaret eden rüya, maddi problemlerin günden güne artacağına dikkat çeker. Hatta manevi sıkıntılar yaşamasıyla beraber, bunalıma gireceğine ve fazlasıyla üzüleceğine delalet eder. Zorlukların bir süre devam edeceğine işarettir.

rüyada banka müdürü görmek

Rüyada banka müdürü görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntılar ve zorluklar yaşayacağına, sonrasında güzel ve hayırlı bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda işlerinin yoluna gireceğine işaret eden rüya, borçlarını hızla ödeyeceğine dikkat çeker. Hatta yatırımlarını yaparken borç kullanacağına ve borçlarını iyi yöneteceğine delalet eder. Maddi imkanların artacağına ve rahat bir hayat geçireceğine işarettir.

Bankacı kadın

Banka müdürü görmek, her anlamda güzel rüyalardandır. Borçlarını ve parasını iyi yöneten kişiye işaret eder. Bu sayede her istediğine ulaşacağına, rahatının yerinde olacağına ve maddi yükselişe işarettir. Ayrıca hayatına yeni bir soluk getireceğine ve maddi yükselişini, manevi yükselişin izleyeceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, keyfinin yerinde olacağına ve mutluluğunun artacağına delalet eder.

rüyada bankada çok para olduğunu görmek

Rüyada bankada çok para olduğunu görmek, güzel gelişmelere ve hayırlı günlere işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi rahatlığa ulaşacağına işaret eden rüya, zenginleşeceğine dikkat çeker. Hatta hayat boyu fakirlik çekmeyeceğine ve geçim sıkıntılarının son bulacağına işarettir. Zengin olan kişinin, daha çok zenginleşeceğine ve malına mal katacağına delalet eder. Bkz. Para