Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bar görmek rüya tabiri için bar masası ve içkiler

Rüyada Bar Görmek

49

Rüyada bar görmek, bazı kötü gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sıkıntı çekeceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Üstelik, yaşayacağı kötü gelişmeler yüzünden, huzurunun kaçacağına delalet eder. Geçmişteki pişmanlıklarının, bu dönemde yüzüne vurulacağına işarettir. Rüyada bar görmek; kendini kötü hissedeceğine, keyfinin kaçacağına ve zor günlere dikkat çeker. Hatta kaynaklarını tüketeceğine, büyük fedakarlıklar yaşayacağına ve geçim derdine düşeceğine işarettir.

Rüyada bara gitmek

Rüyada bara gitmek, hayallerinin suya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, hayal kırıklıkları yaşayacağına ve olumsuz bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda insanların güvenini kaybedeceğine işaret eden rüya, iş düzeninin bozulacağına ve başarısız olacağına dikkat çeker.

rüyada diskoya gitmek

Rüyada diskoya gitmek, dinden uzaklaşacağına ve günah işleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, dini sorumluluklarını yerine getirmeyeceğine, yanlış yollarda ilerleyeceğine ve huzursuzluk yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanlara haksızlık yapacağına işaret eden rüya, kırgınlıklarla dolu bir döneme gireceğine dikkat çeker.

Yan yana dizilmiş bir sürü içki

rüyada gazinoya gitmek

Rüyada gazinoya gittiğini gören kişinin, sıkıntılı ve zorlu günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, insanlardan uzak kalacağına ve bir süre yalnız kalmayı tercih edeceğine işarettir. Bu sayede iyice düşüneceğine işaret eden rüya, yolunu çizeceğine ve hedeflerine yürüyeceğine dikkat çeker.

rüyada eğlence mekanı görmek

Rüyada eğlence mekanı görmek, çevresindeki gereksiz insanları haber verir. Bu insanların, rüya sahibine zarar vereceğine ve kötü hissetmesine neden olacaklarına işarettir. Bu yüzden, çevresinden uzaklaştırması ve onlarla arasına mesafe koyması gerekir.