Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baraj görmek rüya tabiri için su akan baraj

Rüyada Baraj Görmek

145

Rüyada baraj görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin bir işe yoğunlaşacağına ve elinden geleni yapacağına işarettir. Üstelik maddi ve manevi kazançlarının artacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Ayrıca maddi kaynaklarının günden güne artmasıyla beraber, giderlerinin de artacağına işarettir. Parasını kontrol edemeyen rüya sahibinin, fazla harcama yapacağına ve borçlanacağına işaret eder. Bu yüzden maddi problemler yaşayabileceğine, kötü günlere ve zorluklara delalettir. Para kaybeden rüya sahibinin, bazı yanlış yatırımlar da yapacağına dikkat çeker.

rüyada baraj suyu yükselmesi görmek

Rüyada baraj suyu görmek, performans artışına ve yoğun odaklanmaya işaret eder. Rüya sahibinin işlerine daha çok önem vereceğine ve elinden gelenin fazlasını yapacağına işarettir. Aynı zamanda çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eden rüya, yüksek bir konuma geleceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, kendi işinin sahibi olacağına işaret eder. Bkz. Su Kanalı

Rüyada baraj taşması

Rüyada baraj taşması, gelirini arttıracağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi gelir elde edeceğine, keyifleneceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, günden güne zenginleşeceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, amaçlarına ve hayallerine ulaşacağına işarettir.

rüyada baraj yapmak

Rüyada baraj yapmak, maddi ve manevi kazanca işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir atılım yapacağına ve dilediği gibi bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eden rüya, umutlanacağına dikkat çeker. Üstelik maddi kaynaklarının çoğalmasıyla beraber, hayallerinin günden güne yakınlaşacağına işaret eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, emeklerinin karşılığını alacağına dikkat çeker.

büyük baraj ve üzerindeki insanlar

rüyada baraja düşmek

Rüyada baraja düşmek, çevresindeki gereksiz insanlara işarettir. Rüya sahibinin bu insanlardan bir fayda görmeyeceğine ve daha çok zarar göreceğine işaret eder. Bu insanlardan kurtulması gerektiğine işaret eden rüya, aksi halde her şeyin kötüleşeceğine dikkat çeker. Bu yüzden bu insanlardan uzaklaşması ve kendine dikkat etmesi gerekir.

rüyada barajda yüzmek

Rüyada barajda yüzmek, huzura ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtularak, rahat bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda sorunların bitmesiyle beraber, kendine odaklanacağına dikkat çeker. Özellikle iş yaşamındaki çalışmalarının karşılığını, fazlasıyla alacağına işarettir.