Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baraka görmek rüya tabiri için büyük tahta baraka

Rüyada Baraka Görmek

27

Rüyada baraka görmek, yanlış işler yapacağına ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik, çabaların sonuçsuz kalacağına delalet eder. Problemlerin ve üzüntülerin, bu döneme hakim olacağına işaret eden rüya, zorlukların bitmeyeceğine işarettir. Hatta işlerin daha da zorlaşacağına, çekilmez hale geleceğine ve çaresizliğe işaret eder. Gelecek günlerde tartışmaların olacağına, bu yüzden işlerine odaklanamayacağına ve insanların kalbini kıracağına işarettir.

rüyada baraka ev görmek

Beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine ve huzurunun kaçacağına işaret eder. Rüya sahibinin, zorluklar içinde kıvranacağına ve keyifsizlik yaşayacağına işarettir. Üstelik yatırımlarını kaybedeceğine işaret eden rüya, huzurunun kalmayacağına dikkat çeker. Problemlerin, yeni problemlere gebe olduğunun göstergesidir.

rüyada tahta baraka görmek

Rüyada tahta baraka görmek, zararların habercisidir. Rüya sahibinin, parasını kontrol edemeyeceğine ve devamlı kaybedeceğine işaret eder. Aynı zamanda, çevresindeki kötü insanlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, ihanete uğrayacağına ve huzursuzluk yaşayacağına dikkat çeker. Maddi problemlerin yanında, iç sıkıntısı ve manevi dertlerin de geleceğine işaret eder. Bir süre üzüntü içinde kalacağına, kabuğuna çekileceğine ve yalnızlaşacağına işarettir. Bkz. Ahşap

Çiçeklerin arasındaki eski baraka

rüyada barakanın yıkıldığını görmek

Rüyada barakanın yıkıldığını gören kişinin, yakınlarının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Üzüleceğine ve bunalıma gireceğine delalettir. Üstelik maddi problemlerin, hayatını saracağına dikkat çeker. İnsanlarla arasının bozulacağına ve büyük kırgınlıklar yaşayacağına işarettir. Maddi problemlerin de, cabası olacağının habercisidir.

rüyada baraka yapmak

Doğru yolda ilerleyeceğine ve hayallerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin girişeceği bir iş sayesinde, maddi rahatlık yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda yüksek kazançların, hayatının her yerinde kendini göstereceğine dikkat çeker. Sıkıntıların da gitmesiyle, önünü daha net ve iyi göreceğinin habercisidir.