Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bardak görmek rüya tabiri için sarı bardaklar

Rüyada Bardak Görmek

72

Rüyada bardak görmek, çevresindeki düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde, yakın görünen düşmanların olduğuna işarettir. Bu yüzden zarar göreceğine işaret eden rüya, bunları tespit etmesi gerektiğinin altını çizer. Bu insanlardan kurulursa, rahata ve huzura ereceğine işarettir. Aynı zamanda iyi insanlarla beraber olacağına, destek alacağına ve iyi hissedeceğine delalet eder. Bardağın kırılması, sıkıntıların ve dertlerin artacağına işarettir. Boş bardak, bazı kötü haberler alacağına ve keyfinin kaçacağına delalet eder. Temiz ve güzel halde olan bardak ise, iyi bir insanla tanışacağına ve gönül ilişkisi yaşayacağına işarettir.

Rüyada cam bardak görmek

Rüyada cam bardak görmek, hayırlı ev halkına işaret eder. Rüya sahibinin evinde, huzurun hakim olacağına işarettir. Üstelik insanların mutlu olacağına, iyi hissedeceğine ve sevgiyle konuşacaklarına delalet eder. Bu sayede evinde huzur bulan rüya sahibinin, iş yaşamında da performansının artacağına dikkat çeker. Bkz. Cam

rüyada porselen bardak görmek

İyi ve ilim sahibi bir kısmete işaret eder. Rüya sahibinin, yakın zamanda yeni bir insanla tanışacağına işarettir. Üstelik bu insandan hayır göreceğine, bu kişiyle evlilik düşüneceğine ve gönül ilişkisi yaşayacağına delalet eder.

ışığın üzerindeki kadehler

rüyada bardağın çatladığını görmek

Rüyada bardak çatlaması, kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin, maddi ve manevi zor bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik bu dönemin, üzüntüleri ve hayal kırıklıklarını beraberinde getireceğine delalet eder.

rüyada su dolu bardak görmek

İyi ve güzel bir rüyadır. Hayırlı geçimin, maddi kaynakların, yüklü paranın ve zenginliğin habercisidir. Üstelik, bolluk ve bereketin, hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, güzel günlerin geleceğine dikkat çeker.

rüyada bardaktan çay içtiğini görmek

Rüyada bardaktan çay içmek, hayırlı ve huzurlu geçime işaret eder. İnsanların birbirleriyle iyi anlaşacağına, huzur bulacağına ve mutlu olacaklarına işarettir.

Bardak kırdığını görmek

Rüyada bardak kırmak, kötü ve olumsuz bir rüyadır. Rüya sahibinin, kötü haberler alacağına ve keyfinin kaçacağına delalet eder. Üstelik zorlu günlere işaret eden rüya, maddi ve manevi sıkıntıları haber verir.