Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada barış görmek rüya tabiri için elini güneşe açan adam

Rüyada Barış Görmek

48

Rüyada barış görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda, müjdeli haberler alacağına işaret eden rüya, zorlukları ve engelleri bir bir aşacağına işarettir. Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, kalbinin huzurla dolacağına ve gereksiz insanlardan kurtulacağına işarete eder. Çevresindeki kötü insanların, rüya sahibine zarar vermek isteyeceğine ancak, kişinin buna engel olacağına işarettir. Rüyada barış görmek, huzurunu muhafaza eden rüya sahibinin, hatalarından ders alacağına ve tekrar aynı hatalara düşmeyeceğine işaret eder. Dinine yaklaşacağına ve ibadetlerini yerine getireceğine dikkat çeker. Bu sayede, iç huzuru yakalayacağının ve hayırlı olaylar yaşayacağının habercisidir.

rüyada barışıp tekrar küstüğünü görmek

Karasızlık içinde olacağına ve yerinde sayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sinirli olacağına ve fevri davranışlar içinde olacağına dikkat çeker. Bu yüzden kırgınlıkların artacağına ve insanların birbiriyle küseceğine işaret eder. Ceviz kabuğunu doldurmayacak sebeplerle, uzun süreli küslüklerin olacağına işarettir.

Meditasyon yapan kadın

rüyada barıştığını görmek

Görülen kişiyle, iş yapılacağına işaret eder. Rüya sahibinin, ortaklık yapacağına ve uyum içinde yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda çevresindeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayacağına işaret eden rüya, hızla çözüleceğine ve tekrar eskiye döneceğine dikkat çeker. Ayrıca geçmişteki arkadaşların, bu günlerde ortaya çıkacaklarına ve geçmişin tozlu sayfalarında gezineceğine işaret eder.