Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baş ağrısı görmek rüya tabiri için başı ağrıyan adam

Rüyada Baş Ağrısı Görmek

24

Rüyada baş ağrısı görmek, yanlışlara ve hatalara işaret eder. Rüya sahibinin hatalarından ders alacağına ve yanlışlarını düzelteceğine işarettir. Aynı zamanda günahlarından tövbe edeceğine, dinine yakınlaşacağına ve güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Maddi ve manevi kazanç elde eden rüya sahibinin, daha rahat bir hayata sahip olacağına işarettir. Hatta vereceği doğru kararların, ailesini de mutlu edeceğine delalet eder. Hatalarından dönen ve bunlardan ders alan kişinin, er geç dileklerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada baş ağrısı çektiğini görmek

Rüyada baş ağrısı çekmek, sıkıntıya ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Sonrasında kendini değiştirmek için çabalayacağına, çevresinden yardım alacağına ve eleştirileri kabul edeceğine işaret eder. Bu sayede hatalarından kurtulacağına işaret eden rüya, dilediği gibi bir hayata kavuşacağına işarettir. Bkz. Ağrı

rüyada boyun ağrısı görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek, çevresindeki kötülüklere işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki bazı insanların, kötü niyetli olduklarına işarettir. Bu yüzden onlardan zarar görecek, sonrasında onlardan kurtulacaktır. Aksi halde büyük belalara bulaşacağına işaret eden rüya, kötü hissedeceğine ve üzüleceğine işarettir.

rüyada ağrı çektiğini görmek

Rüyada ağrı çekmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin sağlıklı bir ömür süreceğine ve rahatının yerinde olacağına işarettir.