Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baş dönmesi görmek rüya tabiri için başı dönen adam

Rüyada Baş Dönmesi

179

Rüyada baş dönmesi görmek, iyi bir rüya değildir. Olumsuzluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda evli olan kişinin, huzurunun kalmayacağına ve zor bir döneme girileceğine işaret eder. Rüyada baş dönmesi görmek, huzursuzlukların ve büyük sıkıntıların habercisidir. Hatta evliliğin sonlanmasına kadar gelebilecek sıkıntıları haber verir. Bu yüzden dikkate alınması gereken rüyalardandır. Bekar kişiler için ise. Büyük aşklara işaret eder. Ancak bu aşkın, rüya sahibine hiç iyi gelmeyeceğine ve sıkıntıya düşmesine neden olacağına işarettir. Hatta yaşadığı olayları unutamayacağına ve büyük bir travma olarak hayatında yer edineceğine işaret eder.

Baş dönemsi görmek, kötü bir rüyadır. Olumsuzlukların rüya sahibinin hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüya sahibi ne kadar çabalasa da, bu zorlukların devam edeceğine dikkat çeker. Çevresinde ve ailesinde kötü olaylar olacağına işaret eder. Zararlara ve maddi kayıplara da işarettir. Her anlamda sıkıntı ve zorluğu haber verir.

Rüyada Başı Dönüp Düştüğünü Görmek

Başının döndüğünü ve düştüğünü görmek, sıkıntılara işaret eder. Özellikle aşk hayatında yaşayacağı sıkıntıların habercisidir. Ayrıca bazı kötü sözlere ve iftiralara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve bu dönemde, dostunu düşmanını tanıyacağına işarettir. Çevresinde bulunan ve devamlı eleştiren kişinin habercisidir. Bu kişinin rüya sahibini sabote ettiğine ve psikolojik şiddet uyguladığına işaret eder.

Evli rüya sahibinin, evliliğinde büyük sorunlar yaşayacağına işarettir. Bu yaşayacağı sorunların, küçükken büyüyeceğine dikkat çeker. Hatta boşanma derecesine geleceğine işaret eder. İş yaşamında yaşayacağı problemlerin ve zorlukların habercisidir.

başı döndüğü için başını tutan adam

Rüyada bayıldığını görmek

Bayıldığını görmek, bazı sıkıntılı olaylara işaret eder. Rüya sahibinin olumsuz ve zorlu olaylar geçireceğine işarettir. Özelikle kazalara ve beklenmedi kötü olaylara işaret eden rüya, hatalara da dikkat çeker. Özellikle iş yaşamında yapacağı hataların, geri dönüşü olmayan problemler ortaya çıkaracağına işaret eder. Uzun süre sıkıntı çekeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Çevresinden ve ailesinden destek görmeyeceğine de işaret eder. Bundan dolayı daha fazla sıkıntıya gireceğine işarettir.