Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baş görmek rüya tabiri için baş üstü duran çocuk

Rüyada Baş Görmek

29

Rüyada baş görmek, sorumluluklarını yerine getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, yüksek bir konuma geleceğine ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda, büyük başarılara imza atacağına işaret eden rüya, önemli kararlar vereceğine dikkat çeker. Hatta yaşayacağı hayırlı gelişmelerin ve değişimlerin habercisidir. Ayrıca, iş yaşamında başarı elde eden rüya sahibinin, çevresi tarafından takdir edileceğine de işaret eder. Kazancını artacağına, yüksek gelir elde edeceğine ve keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada başının döndüğünü görmek

Rüyada baş dönmesi, müjdelere ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı haberler alacağına ve keyifli bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda, hayatının düzene gireceğine işaret eden rüya, huzurlu günlerin geldiğine dikkat çeker. Her anlamıyla, hayırların ve güzelliklerin habercisidir. Üstelik alacağı güzel haberlerle beraber, daha iyi günler geçireceğine ve sevdikleriyle beraber olacağına delalet eder. Ufak sıkıntılar yaşansa da, her şeyin güzel seyir edeceğine ve problemlerin hızla çözüleceğine işarettir. Bkz. Bayılmak

rüyada baş kestiğini görmek

Rüyada baş kesmek, maddi gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin, şansının yaver gideceğine ve yüksek kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda bolluk içinde yaşayacağına işaret eden rüya, beklentilerine ulaşacağına dikkat çeker.

başını tutan adam

Rüyada baş örttüğünü görmek

Rüyada baş örtmek, hayırlı ve güzel bir kişiliğe işaret eder. Rüya sahibinin, iyi işler yapacağına ve sevap işleyeceğine işarettir. Aynı zamanda insanlara yardımda bulunacağına işaret eden rüya, itibar sahibi olacağına dikkat çeker.

rüyada baş parmak görmek

Dinine yaklaşacağına ve hayırlı bir döneme gireceğine işaret eder. Özellikle ibadetlerini yerine getiren rüya sahibinin, iç huzuru elde edeceğine işarettir.

Baş parmağının kesildiğini görmek

Rüyada baş parmağının kesilmesi, hedef belirleyeceğine ve hızla ilerleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, çalışacağına ve çabalayacağına, ileriki günlerde sonuçlar alacağına ve keyifleneceğine işarettir.