Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada başak görmek rüya tabiri için sarı başaklar

Rüyada Başak Görmek

44

Rüyada başak görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin, hızla zenginleşeceğine ve yüksek kazançlar elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda, şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eden rüya, güzel bir işe gireceğine dikkat çeker. Günden güne artan güzelliklerin, başarı ve fayda getireceğine işarettir. Üstelik iş yaşamının, düzene gireceğine ve gelir artışı göreceğine dikkat çeker. Maddi kaynakların artacağına, geçim derdinin biteceğine ve hayırlı olaylar yaşayacağına delalet eder.

rüyada başak ektiğini görmek

Başarılı olacağına işaret eder. Hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işarettir. Ayrıca dileklerine kavuşacağına ve isteklerini gerçekleştireceğine işaret eden rüya, hayatının olumlu seyir edeceğine dikkat çeker. Hatta dileklerinin gerçekleşmesiyle beraber, mutluluğunun da artacağına delalet eder.

rüyada başak tarlası görmek

Hayallerine kavuşacağına işarettir. Hayatının güzel bir dönemine gireceğine ve maddi kaynaklarının artacağına delalet eder. Üstelik, mutlu olacağına ve huzurlu günler geçireceğine işarettir. Bkz. Ekin

Yeşil başak tarlası

Başak topladığını görmek

Rüyada başak toplamak, çevresinden destek alacağına işaret eder. Zor zamanda gelen bu desteğin, sıkıntıların bitmesiyle sonuçlanacağına işarettir. Mutluluğunun ve huzurunun, hayatına hakim olacağına delalet eder. Çevresindeki insanları tanıyacağına ve iyi olanlarla yoluna devam edeceğine de işarettir.

rüyada buğday görmek

Rüyada buğday görmek, bolluk ve bereketin, rüya sahibinin hayatına hakim olacağına işaret eder. Üstelik, şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, iyi insanlarla tanışacağına ve onların desteğini alacağına dikkat çeker.