Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada basamak görmek rüya tabiri için basamaktaki maymun

Rüyada Basamak Görmek

40

Rüyada basamak görmek, dileklerine ve isteklerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayalleri için çalışacağına ve emek vereceğine işarettir. Aynı zamanda büyük başarılara imza atacağına işaret eden rüya, işlerinde iyi bir konuma geleceğine dikkat çeker.

Rüyada basamak görmek, her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır. Yaşayacağı gelişmelerin, mutluluk ve huzuru beraberinde getireceğine işaret eder. Hatta çevresiyle arasının düzeleceğine ve onlarla beraber, güzel günler geçireceğine işarettir.

rüyada basamak indiğini görmek

Rüyada basamaktan indiğini görmek, çevresiyle arasının bozulacağına ve keyifsizlik yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve stres olacağına işarettir. Sonrasında orta yolu bulmak için çabalayan rüya sahibinin, sorunları çözeceğine ve insanlarla arasını düzelteceğine işaret eder.

rüyada basamak çıktığını görmek

Rüyada basamak çıktığını görmek, hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi insanlarla karşılaşacağına ve büyük başarılar elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, bunlardan fayda göreceğine dikkat çeker. Üstelik iş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, rüya sahibine daha güzel günler getireceğine de işarettir. Bkz. Zirve

basamaklardan çıkan adam

Taştan basamak görmek

Çevresine ve ailesine karşı kötü davranışlar sergileyeceğine işarettir. Rüya sahibinin insanlarla arasını bozacağına, onların kalbini kıracağına ve kötü bir insan olarak nitelendirileceğine dikkat çeker.

Altından basamak görmek

Zenginleşeceğine ve imkanlarının genişleyeceğine işarettir. Rüya sahibinin hayatına, bolluk ve bereketin hakim olacağına işaret eder. Aynı zamanda dileklerine ulaşacağına, keyfinin yerine geleceğine ve isteklerini gerçekleştireceğine dikkat çeker.

rüyada merdiven basamaklarına çıktığını görmek

Rüyada merdiven basamaklarına çıktığını görmek, hayalleri için çalışacağına işaret eder. Rüya sahibinin istekleri ve dilekleri uğruna, elinden geleni yapacağına ve ilerleyeceğine işarettir. Aynı zamanda yüksek bir konuma geleceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Günden güne aratan imkanların, rüya sahibine güzellikler sunacağına da işarettir.

rüyada basamaktan düştüğünü görmek

Rüyada basamaktan düştüğünü görmek, sorun ve sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi kayıplar vereceğine, kötü günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda parasını kontrol edemeyen rüya sahibinin, yoksullaşacağına işaret eder.

rüyada basamakta oturduğunu görmek

Rüyada basamakta oturduğunu görmek, sorunlara ve sıkıntılara işarettir. Rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına ve kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda sorunlarla karşılaşan rüya sahibinin, mutsuz olacağına dikkat çeker.