Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada başkan görmek rüya tabiri için konuşma yapan Amerika başkanı

Rüyada Başkan Görmek

38

Rüyada başkan görmek, başarılara işaret eder. Rüya sahibinin, iş ve özel hayatındaki gelişmeleri haber verir. Üstelik bu gelişmelerin hayırlı olacağına işaret eden rüya, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine delalet eder. Büyük başarılara imza atacağına, iyi hissedeceğine ve çalışmalarını sürdüreceğine işarettir. Üstelik çalışan ve çabalayan rüya sahibinin, bu uğurda uykusuz ve yorgun kalmayı kabulleneceğine işaret eder. Bu sayede maddi olarak yükseleceğine ve zenginleşeceğine işarettir. Hatta itibar sahibi, güçlü ve kuvvetli bir insan olacağına işaret eder.

rüyada başkanla konuştuğunu görmek

Rüyada başkanla konuşmak, hayırlı ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin, müjdeli haberler alacağına ve keyifleneceğine işarettir. Üstelik yaşayacağı güzel olayların, engelleri bir bir aşmasını sağlayacağına delalet eder. Sıkıntıların ve dertlerin bitmesiyle beraber, emeklerinin ve çabalarının karşılığını alacağına işarettir. Güzel günler, rüya sahibini beklemektedir.

rüyada başkan olduğunu görmek

Rüyada başkan olduğunu gören kişinin, zorluklara göğüs gereceğine işaret eder. Rüya sahibinin, engelleri bir bir aşacağına ve hayallerine kavuşacağına işarettir. Bu sayede rahatlayacağına ve huzur bulacağına işaret eden rüya, güzelliklerin artacağına dikkat çeker. Bkz. Başbakan

konuşma yapan başkan

rüyada başbakan görmek

Rüyada başbakan görmek, çevresini genişleteceğine işaret eder. Rüya sahibinin, iyi insanlarla beraber olacağına ve fayda göreceğine işarettir. Üstelik problemlerin, bu insanlar sayesinde çözüleceğine dikkat çeker. Bu sayede işlerinde hızla ilerleyeceğine, kariyerinin zirvelerine geleceğine ve alanında bir numara olacağına delalet eder.

rüyada başbakan olduğunu görmek

Rüyada başbakan olmak, işlerini yoluna sokacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve keyifleneceğine delalettir. Üstelik hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eden rüya, bolluk ve berekete dikkat çeker.

rüyada başbakanın elini öptüğünü görmek

Rüyada başbakanın elini öpmek, rakiplerine ve düşmanlarına karşı galip geleceğine işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, huzur bulacağına ve keyifleneceğine işarettir. Üstelik iyi insanlarla beraber olacağına işaret eden rüya, nefret ve haset gibi kötü duygulardan uzaklaşacağına delalet eder.