Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baskül görmek rüya tabiri için kilo baskülü

Rüyada Baskül Görmek

48

Rüyada baskül görmek, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, kötü ve zaman kaybı yaratan insanların habercisidir. Aynı zamanda bunlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, mutsuz olacağına ve üzüleceğine dikkat çeker. Sonrasında bu insanlardan kurtulan rüya sahibinin, huzurlu hissedeceğine ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Sorunların rüya sahibine engel olamayacağına, sıkıntıları bir bir atlatacağına ve önüne bakacağına delalet eder.

rüyada tartıldığını görmek

Rüyada tartıldığını görmek, tartışmalara ve çatışmalara işaret eder. Rüya sahibinin, kırgınlık yaşayacağına ve birine darılacağına işarettir. Hatta kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, bir süre bu insanla muhatap olmayacağına dikkat çeker.

rüyada tartı görmek

Rüyada tartı görmek, aile içi huzursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin, zor bir döneme gireceğine ve keyifsizlik yaşayacağına işarettir. Üstelik zor günler geçireceğine işaret eden rüya, kendine dikkat etmesi gerektiğinin altını çizer.

rüyada baskül ile tartıldığını görmek

Rüyada baskül tartılmak, gönül ilişkileri yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin, bir insana fena halde tutulacağına delalet eder. Bu yüzden tanışmak isteyeceğine işaret eden rüya, karşılık göreceğine dikkat çeker.

meyveler ve baskül

rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek

Rüyada basküle herhangi bir şey tarttığını gören kişinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve güzel bir döneme gireceğine delalet eder. Hayatının, iyi yönde seyir edeceğine ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

rüyada baskül sattığını görmek

Rüyada baskül satmak, geçmişin pişmanlıklarına işaret eder. Rüya sahibinin hatalar içinde bulunduğuna ve hatalarından ders aldığına işarettir. Bu sayede, tekrar aynı hatalara düşmeyeceğine işaret eden rüya, güzel bir döneme gireceğine dikkat çeker.

Rüyada baskül ile tartılan insanlar görmek

Rüyada baskülde tartılan kişiler görmek, çevresi tarafından sevilen ve saygı gören bir insan olacağına işarettir. Özellikle yakın çevresinin, rüya sahibine fazlasıyla saygı duyacağına dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri