Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada başörtüsü görmek rüya tabiri için oturan başörtülü kadın

Rüyada Başörtüsü Görmek

126

Başörtüsü görmek, iyi bir kişiye işaret eder. Hatta bu kişinin sakin, sessiz ve sevilen bir kimse olduğuna işarettir. Bazen bu rüya evlenmeye delalettir. Başörtüsü mutluluk, yeni girişimler, ahlaklı evlat ve itibara işaret eder. Başka bir yoruma göre bu rüya, sevdiğiniz arkadaşınızın evleneceğine işarettir. Kapalı renklerde baş örtüsü görmek, çevrenizle yaşayacağınız sorunlara işaret eder. O halde rüya sahibinin laflarına ve davranışlarına dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Yeni Başörtüsü Görmek

yeni başörtüsü görmek, rüya sahibinin gelecek zamanlarda, vereceği kararları hislerine ve inançlarına göre vereceğine işaret eder. Hatta rüya sahibi, duyguları ve mantığıyla ortak bir karar verirse; bu kişinin daha doğru kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada Başörtüsünü Kaybetmek

Rüyada başörtüsünü kaybetmek, rüya sahibinin çevresi ve ailesi ile yaşayacağı sorunlara işaret eder. Bu nedenle kişinin, daha sakin ve dikkatli olması gerekir. Çünkü bazı kelimelerin sonuçları daha ağır olabilir. Eğer bu süreç yanlış yönetilirse büyük sorunların ortaya çıkacağına ve ayrılığa işarettir.