Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada baston görmek rüya tabiri için baston tutan yaşlı adam

Rüyada Baston Görmek

19

Rüyada baston görmek, iyi insanlarla beraber olduğuna işaret eder. Özellikle yakınlarından bir insanın, rüya sahibine iyi geldiğine işarettir. İyi bir dost ve sırdaşının olduğuna işaret eden rüya, bu insanın desteğini alacağına dikkat çeker. Bu sayede işlerini daha hızlı halledeceğine, güç ve cesaret alacağına delalet eder. Rüyada baston görmek, hayatındaki olumlu gelişme ve değişimlerin habercisidir. Her anlamıyla, hayır ve bereketin habercisidir.

rüyada baston kaybettiğini görmek

Rüyada baston kaybettiğini görmek, zor duruma düşeceğine ve çıkmaza gireceğine işaret eder. Ayrıca hayatının kontrolünü kaybedeceğine, kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine işarettir. Günden güne artan problemlerin, hayatını alt üst edeceğine delalet eder.

Baston kullandığını görmek

Rüyada baston kullanmak, geleceğinin parlak olacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük işler yapacağına işarettir. Aynı zamanda, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eden rüya, başarılı bir insan olacağına dikkat çeker. Maddi imkanlarının büyüyeceğine ve yaşam standartlarının yükseleceğine delalettir. Bkz. İhtiyar

bastonu olan klasik giyimli adam

Baston aldığını görmek

Büyük başarılara imza atacağına işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, geçim problemlerinin sona ereceğine ve rahatının yerinde olacağına işarettir. Üstelik, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına ve huzurlu bir döneme gireceğine delalet eder. Bu dönemin, kişiye hayır ve bereket getireceğine işarettir.

rüyada bastonun kırıldığını görmek

Rüyada bastonun kırılması, uğursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin, şanssızlıklar yaşayacağına ve rızkının daralacağına işarettir. Üstelik gelirini kaybedeceğine işaret eden rüya, fakirleşeceğine ve kaynaklarını eriteceğine delalet eder. Hatta parasız günlerin, kişiye büyük dersler vereceğine de işarettir.

rüyada bastonla yürüdüğünü görmek

Rüyada bastonla yürüdüğünü görmek, sabırsızlığa işaret eder. Rüya sahibinin, sabırsız ve asabi bir insan olduğuna işarettir. Bu yüzden kaybedeceğine işaret eden rüya, sabırsızlığının başına belalar açacağına delalet eder. Üstelik bu belaların, genellikle iş yaşamında ve para konularında olacağına işarettir.