Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Basur Görmek

33

Rüyada basur görmek, şanssız olaylara işaret eder. Rüya sahibinin, engellerle karşılaşacağına ve sıkıntı çekeceğine işarettir. Aynı zamanda, kötülüklere işaret eden rüya, iş yaşamındaki düzenin bozulacağına delalet eder. Günden güne artan zorlukların, hayatını saracağına dikkat çeker. Hatta yaşayacağı kötü gelişmelerle beraber, hayatının daha problemleri bir hal alacağına işarettir. Bir süre yerinde sayacağına, kararsız kalacağına ve afallayacağına delalet eder. Mutsuzluğun, bu döneme hakim olacağına dikkat çeker.

Rüyada basur olduğunu görmek

Rüyada basur olmak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Şansının yaver gideceğine ve güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca huzurlu günlerin, rüya sahibi için geleceğine dikkat çeker. Beklentilerinin gerçekleşeceği bu dönemin, hayallerini yaşayacağı bir dönem olacağına işarettir. Dinine yaklaşacağına, ibadetlerini yerine getireceğine ve hayırlı bir insan olacağına da delalet eder.

rüyada hemoroid görmek

Sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Kem gözlere uğrayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda düzenini kalmayacağına işaret eden rüya, belalarla boğuşacağına ve keyfinin kaçacağına dikkat çeker.

rüyada basur ameliyatı olduğunu görmek

Bu rüyayı gören kişinin, güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, rahata ereceğine ve kendini iyi hissedeceğine delalettir. Üstelik yaşayacağı hayırlı gelişmelerle beraber, planlarının da gerçekleşeceğine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder.