Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bataklık görmek rüya tabiri için büyük sulak bataklık

Rüyada Bataklık Görmek

247

Rüyada bataklık görmek, kötü ve sıkıntılı bir rüyadır. Zorluklara ve kötü günlere işaret eder. Aynı zamanda belalara ve şerli olaylara işaret eden rüya, günden güne daha kötü olacağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin kendine dikkat etmesi gerekir, çevresindeki insanların kuyusunu kazdığı apaçık ortadadır. Özellikle yaşayacağı verdiği kararların yanlış olması nedeniyle, kendini aşağı çekeceğine ve sıkıntı yaşayacağına dikkat çeker.

Rüyada bataklık görmek, kötü olaylara işaret eder. Maddi kayıpların ve manevi rahatsızlıkların işaretidir. Günden güne her şeyin kötü olacağına ve zor günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Ayrıca çevresi nedeniyle daha çok sıkıntı çekeceğine ve tüm işleri batıracağına işarettir.

Rüyada bataklıkta olduğunu görmek

Bataklıkta olduğunu görmek, hayatının rayından çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin tüm düzenini bozulacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntıların artacağına ve ufak sorunların büyüyerek, daha büyük sorunlara neden olacağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, üzüleceğine ve hayattan zevk alamayacağına delalet eder. Her anlamda kötü ve sıkıntılı bir rüyadır.

rüyada bataklıkta yürümek

Rüyada bataklıkta yürümek, belalara ve şerlere işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz risk aldığına ve büyük zararlar edeceğine işarettir. Aynı zamanda hayatının kötü bir döneme gireceğine işaret eden rüya, zorlu günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Ayrıca iş yaşamında çıkacak sorunların habercisidir. Bu yüzden maddi problemlerin artacağına ve rüya sahibine sıkıntı vereceğine delalet eder. Bkz. Göl

bataklık ve önündeki dizili taşlar

rüyada bataklığa saplanmak

Rüyada bataklığa saplanmak, maddi krize işaret eder. Rüya sahibinin parasının tükeneceğine ve hiç istemediği günler yaşayacağına işarettir. Hatta elini hiçbir şeye atamayacağına ve kemeri hiç olmadığı kadar sıkacağına delalet eder. Ayrıca büyük problemler yaşayacağına ve depresyona gireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerekir, aksi halde büyük problemlerin dönüşünün olmayacağına delalet eder.

rüyada bataklıktan kurtulmak

Rüyada bataklıktan kurtulmak, yeni bir sayfaya işaret eder. Rüya sahibinin yeniden başlangıç yapacağına ve istediği gibi bir hayatı yakalayacağına işarettir. Ayrıca maddi ve manevi olarak iyileşeceğine işaret eden rüya, hayırlı olayların ve güzel gelişmelerin habercisidir. Aynı zamanda büyük bir değişim sürecine gireceğine ve istediği gibi bir hayatın kapılarını kendisi için aralayacağına delalet eder. Gereksiz insanlardan kurtulan rüya sahibinin, işinde ve özel hayatında başarı elde edeceğine dikkat çeker.