Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada batmak rüya tabiri için suya batan adam

Rüyada Batmak

68

Rüyada batmak, hayal kırıklıklarına ve zorlu günlere işaret eder. Rüya sahibinin, üzüleceğine ve sıkıntı çekeceğine işarettir. Üstelik keyfinin kaçacağına işaret eden rüya, maddi problemlerle karşılaşacağına dikkat çeker. Çevresinden ihanet göreceğine, yakınlarıyla arasının bozulacağına ve üzüntülerinin artacağına işarettir. Hatta alacağı darbelerin, rüya sahibini zor bir döneme ve bunalıma sokacağına işaret eder.

rüyada suya battığını görmek

Rüyada suya batmak, hayırlı ve güzel rüyalardandır. Gören kişinin, keyifleneceğine ve iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda büyük başarılar elde edeceğine işaret eden rüya, dileklerine ulaşacağına dikkat çeker. Yeni iş kapıları ve fırsatların, hayatının her yerini saracağına da işarettir.

Rüyada çamura battığını görmek

Sıkıntı ve dertlere işarettir. Aksiliklerin üst üste geleceğine ve keyfini kaçıracağına delalet eder. Üstelik bazı sıkıntılarının, uzun süre etkisinde kalacağına işarettir. Bkz. Boğulmak

kara batan baba ve kızı

rüyada kuma battığını görmek

Rüyada kuma battığını görmek, ferah bir hayatının olacağına işaret eder. Huzurunun yerinde olacağına ve hayır göreceğine işarettir. Ayrıca çalışmalarını ve çabalarını sürdüreceğine işaret eden rüya, güzel sonuçlar alacağına ve iyilik göreceğine dikkat çeker. Mal mülk sahibi olacağına, hayırlı olaylar yaşayacağına ve maddi kaynaklarını arttıracağına işaret eder.

rüyada bataklığa battığını görmek

Ayağını yorganına göre uzatmayacağına işaret eder. Bu yüzden para kaybedeceğine ve huzursuzluk yaşayacağına işarettir. Hatta çaresiz kalacağına işaret eden rüya, sıkıntılarının uzun süre devam edeceğine dikkat çeker.

rüyada boka battığını görmek

Rüyada boka battığını görmek, belalara ve sıkıntılara işaret eder. Maddi ve manevi açıdan, olumsuz gelişmeler yaşayacağının habercisidir. Üstelik zor bir geçiminin olacağına, sıkıntılarının artacağına ve rahatsızlık yaşayacağına dikkat çeker. Çevresi tarafından eleştirileceğine işaret eden rüya, onların hedefine gireceğine ve kötülükler göreceğine işaret eder.