Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada battaniye görmek rüya tabiri için battaniyenin altında yatan yavru köpek

Rüyada Battaniye Görmek

58

Rüyada battaniye görmek, iki farklı şekilde tabir edilir. Eğer battaniye güzel halde ve iyiyse, bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin, mutlu olacağına ve ailesinde huzurlu hissedeceğine işaret eder. Hatta yaşayacağı güzel gelişmelerin, maddi getiriyi arttıracağına delalet eder. Eğer kötü halde ve pis kokan bir battaniye gördüyseniz, gereksiz insanlarla karşılaşacağına işarettir. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlardan zarar göreceğine ve kötü sözler duyacağına delalet eder. Özellikle ortaya atılan asılsız dedikoduların, kişiyi sıkıntıya sokacağına işarettir.

Rüyada Battaniye Aldığını Görmek

Rüyada battaniye aldığını görmek, iyi ve güzel insanlarla beraber olacağına işaret eder. Özellikle yakın bir dosta işaret eden rüya, bu insanın hayırlı bir sırdaş olduğuna dikkat çeker. Düştüğünde kaldıracak ve zor durumda yardımına koşacak bir insandır.

Battaniye Yıkadığını Görmek

İyi ve güzel huylara işaret eder. Rüya sahibinin, temiz ve iyi yürekli bir insan olduğunu haber verir. Özellikle insanlara karşı olan davranışlarının, büyük bir incelik ve nazik tavırlardan oluştuğuna işaret eder. Bu yüzden, çevresi tarafından sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eden rüya, mutlu olacağına dikkat çeker.

battaniyeye sarılmış köpek

Battaniye Katladığını Görmek

Bazı insanları hayatından çıkaracağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağına ve gereksiz insanlardan kurtulacağına işarettir. Bu sayede, kötü anıları unutacağına ve geçmişin yüklerinden kurtulacağına delalet eder.

Battaniye Verdiğini Görmek

Zor duruma düşen bir kişiye, yardımda bulunacağına ve ona destek olacağına işaret eder. Bu sayede mutlu olacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Ayrıca bu kişinin, saygısını kazanacağına da delalet eder.