Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bavul görmek rüya tabiri için üst üste bir sürü bavul

Rüyada Bavul Görmek

21

Rüyada bavul görmek, yolculuklara ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda, büyük sorumluluklar alacağına işaret eden rüya, olumsuzluklardan kurtulacağına dikkat çeker. Hayatının, iyi yolda seyir edeceğine ve iyilikleri beraberinde getireceğine işaret eder. Çıkacağı yolculukta, istediği yerleri göreceğine ve mutlu olacağına da işarettir. Bavulu boşalttığını gören kişinin, yolculuğa çıkamayacağına işaret eder. Eğer bavulu düzenliyorsanız veya hazırlıyorsanız, bu dilediğiniz yerde veya ülkede, yeni bir düzen kuracağına delalettir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır çünkü, dileklerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada bavul açtığını görmek

Rüyada bavul açmak, çevresinde gereksiz insanların bulunduğunu haber verir. Bu insanların, dedikodu ve kötü sözler söylediklerine işarettir. Kişinin, bu insanlarla uğraşmaması ve uzak durması gerekir.

rüyada bavul satın aldığını görmek

Rüyada bavul satın aldığını gören kişinin, hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir. Üstelik bu insanla, evlilik yoluna gireceğine ve mutlu bir aile kuracağına delalet eder. Hayırlı ve güzel olayların habercisidir. Bkz. Yolculuk

Masanın üzerindeki büyük eski bavul

Bavul kaybettiğini görmek

Rüyada bavulunu kaybettiğini görmek, planlarının gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, beklediği gibi bir sonuç alamayacağına işarettir. Bu yüzden bir süre üzüleceğine ancak, yeni bir plan için çabalayacağına işaret eder.

Bavul taşıdığını görmek

Rüyada bavul taşıdığını gören kişinin, bir süre yolculuğa çıkacağına ve uzak yerler göreceğine işaret eder. Özellikle istediği yerlere gideceğine işaret eden rüya, dileklerinin gerçekleşeceğine dikkat çeker.