Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bazlama görmek rüya tabiri için bazlama yapan adam

Rüyada Bazlama Görmek

80

Rüyada bazlama görmek, şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder. Hayatına, bolluk ve bereketin hakim olacağına işarettir. Üstelik, günden güne zenginleşeceğine işaret eden rüya, borçlarını bitireceğine ve huzur bulacağına dikkat çeker. Hatta, hayatını monotonluktan kurtaran rüya sahibinin, heyecan arayışı içinde olacağına işaret eder. Yaşayacağı güzel gelişmelerin, hayırlı sonuçlar doğuracağına işarettir.

Rüyada bazlama yapmak

Maddi kazanç elde edeceğine ve huzura ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin, düşmanlarına ve rakiplerine karşı galip geleceğine delalettir. Üstelik iş yaşamındaki gelişmelerin, huzur ve mutluluk getireceğine dikkat çeker. Hayatının olumlu yönde değişeceğine işaret eden rüya, bolluk içinde yaşayacağına dikkat çeker. Bkz. Merdane

rüyada bazlama yemek

Rüyada bazlama yemek, şansının yaver gideceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Yaşam standartlarını yükselteceğine ve daha iyi yaşayacağına delalet eder. Üstelik, işlerinde hayır göreceğine işaret eden rüya, beklentilerinin gerçekleşeceğine dikkat çeker.

Bazlama hamuru

rüyada bazlama ekmek görmek

Rüyada bazlama ekmek gören kişinin, hayallerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin isteklerini gerçekleştireceğine ve dilediği şeyleri alacağına işarettir. Aynı zamanda kaynaklarının artacağına işaret eden rüya, yeni iş kapıları ve fırsatlar göreceğine dikkat çeker.

rüyada sıcak bazlama görmek

Rüyada sıcak bazlama görmek, kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yüklü miktarda para kazanacağına ve geçim derdinden kurtulacağına işarettir. Üstelik, yeni iş kapıları ve fırsatlar göreceğine işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker.

rüyada bazlama yağlamak

Yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında yaşayacağı gelişmeler sayesinde, güzel bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik, yaşayacağı hayırlı olayların, mutlu olmasını ve huzura kavuşmasını sağlayacağına dikkat çeker. Alanında bir numara olacağına, rakiplerine galip geleceğine, bolluk içinde yaşayacağına ve keyifleneceğine işaret eder.