Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bekçi görmek rüya tabiri için bekçi köpeği

Rüyada Bekçi Görmek

21

Rüyada bekçi görmek, güven ve dürüstlüğe işaret eder. Rüya sahibinin, çevresi tarafından sevilen ve güvenilen bir insan olduğuna işarettir. Güzel huyları sayesinde insanların gönlünü kazanacağına, onlardan destek ve sevgi göreceğine işaret eder. Bu sayede sıkıntılarından hızla kurtulacağına işaret eden rüya, rahat ve mutlu bir hayatının olacağına işarettir. Hatta sıkıntılarının bitmesiyle beraber, dilediği gibi bir iş hayatına da sahip olacaktır. Sonrasında çevresindeki gereksiz insanlardan da kurtulacak, belalardan uzak olacaktır.

Rüyada bekçi görmek, her adımını düşünerek atan kişiye işaret eder. Rüya sahibinin dikkatli davrandığına, kararlarını önemle verdiğine ve zararlardan kaçındığına işarettir. İş yaşamındaki bu tavrının, rüya sahibine hayır ve bereket getireceğine, doğru kararlar verdireceğine ve mutlu edeceğine delalet eder.

Bekçi olduğunu görmek

Kısmetinin açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yeni bir insanla tanışacağına ve seveceğine işarettir. Ona karşı gönül bağı olan rüya sahibinin, hayırlı bir şekilde karşılık alacağına işaret eder. Sonrasında evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuva kurulacağına işarettir. Hatta sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına ve huzurlu bir aile hayatının olacağına da işaret eder.