Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada beklemek rüya tabiri için saatine bakan adam

Rüyada Beklemek

53

Rüyada beklemek, düşüncelere işaret eder. Rüya sahibinin çalışmalarının ve çabalarının, sonuçlar vereceğine işarettir. Aynı zamanda yeni gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, hayallerin ve hedeflerin gerçekleşeceğine dikkat çeker. Ayrıca yeni insanlarla tanışacağına ve onlardan yeni şeyler öğreneceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; yeni işlere girişeceğine, hayallerine kavuşacağına, keyfinin yerine geleceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Rüyada beklemek, bazı kötü olayların da habercisidir. Özellikle ufak sorunları ve problemleri haber verir.

rüyada otobüs beklemek

Rüyada otobüs beklemek, bazı belalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda hayatındaki sıkıntıların artacağına işaret eden rüya, bunalıma gireceğine ve mutsuz olacağına işarettir. Hayatındaki problemlere çözen rüya sahibinin, rahata ereceğine delalet eder.

rüyada birini beklemek

Rüyada birini beklemek, hayırlı bir rüyadır. Yaşayacağı güzel gelişmeleri ve keyifli günleri haber verir. Ayrıca mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, insanlar tarafından takdir edileceğine dikkat çeker. Hatta onlardan alacağı geri bildirimlerin, rüya sahibinin özgüveninin artmasını sağlayacağına delalet eder.

rüyada bekletmek

Rüyada bekletmek, değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının, monoton ve sıkıcı olduğuna işarettir. Bu yüzden hayatında bazı değişimlere gideceğine ve eğlenceli bir hayatı benimseyeceğine işaret eder. Sonrasında yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, onlardan fayda göreceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, yeni dostlar edineceğine işarettir.

gözünü kapatıp bekleyen kadın

Haber beklemek

Haber beklemek, güzel bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına işarettir. Aynı zamanda keyfinin yerine geleceğine işaret eden rüya, mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına dikkat çeker. Ayrıca endişelerinden ve kaygılarından kurtulan rüya sahibinin, bazı kötü haberler alacağına işarettir. Sonrasında bir süre kendini kötü hissedeceğini haber veriri.

Ölümü beklemek

Ölümü beklemek, aile içi huzursuzluklara ve anlaşmazlıklara işaret eder. İnsanların birbirini kıracak sözler söyleyeceklerine ve zor bir döneme girileceğine işarettir. Hatta belaların ve sıkıntıların ortaya çıkacağı bu dönemin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri