Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bel görmek rüya tabiri için ince kadın beli

Rüyada Bel Görmek

18

Rüyada bel görmek, sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibinin, zor duruma düşeceğine ve keyifsizlik yaşayacağına işaret eder. Üzüleceğine ve bunalıma gireceğine delalettir. Sonrasında daha büyük sorunların, hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, mücadelesinin sonuçsuz kalacağına dikkat çeker. Ne yaparsa yapsın, bir türlü sonuca ulaşamayacaktır. Bu yüzden, üzüntülerinin artacağına ve geçim derdi yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bel kırılması

Belalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin, üst üste gelen aksiliklerle boğuşacağına işarettir. Bu yüzden, hiçbir şeye vakit ayıramayacağına ve bunalıma gireceğine delalet eder. Üstelik zor günlerin, daha zor günleri getireceğine ve hayatının en kötü dönemlerinden birini yaşayacağına işarettir.

rüyada bel ağrısı çekmek

Sıkıntılı ve dertli günlerden sonra gelecek, güzel günlerin ve hayırların habercisidir. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda keyifli günler geçireceğine işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğine dikkat çeker. Bkz. Ağrı

Belini tutan kadın

rüyada bel ölçtüğünü görmek

Parasını kontrol edeceğine ve büyük gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yatırımlar yapacağına ve yüksek getiri elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda israftan kaçınacağına işaret eden rüya, iyi bir döneme gireceğine ve ferahlayacağına dikkat çeker.