Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bela görmek rüya tabiri için üzgün adam

Rüyada Bela Görmek

61

Rüyada bela görmek, iyi bir rüya değildir. Zor günlere ve sıkıntılara, kişinin kendini kötü hissedeceğine, aksilikler yaşayacağına ve beklenmedik olaylar yaşayacağına işaret eder. Bu yüzden günden güne kötüleşeceğine ve işlerinde de bozulmalar olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda iş yaşamındaki atılımlarını, bu dönem geçtikten sonra yapması gerektiğine işarettir.

Rüyada bela görmek, hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder. Daha fazla çalışması ve emek vermesi, rüya sahibinin hayrına olacaktır. Ayrıca hayatı hakkında vereceği önemli kararları bir süre ertelemesi, sorunları ve problemleri çözdükten sonra kararlarına odaklanması, daha iyi olacaktır.

Rüyada Beladan Kaçmak

Rüyada beladan kaçmak, tehlikelerden uzak olacağına işaret eder. Rüya sahibinin tehlikeli insanlarla ve işlerle uğraşmayacağına işaret eden rüya, bu sayede ailesini ve kendini güvende tutacağına dikkat çeker. Hatta kötü insanlardan ve gereksiz arkadaşlıklardan uzak duran rüya sahibinin, daha rahat bir hayata sahip olacağına işarettir. Özellikle yeni tanışacağı insanlara dikkat etmesi gerektiğine işaret eden rüya, bu insanların bazılarının kötü insanlar olacağına dikkat çeker. Bkz. Bombadan Kaçmak

Ağlayan çocuk

Beladan kaçmak, her türlü şerden uzaklaşmaya işarettir. Rüya sahibinin şerlerden uzak olacağını, kendini ve ailesini güvende tutacağını gösterir. Sağlam adımlarının karşılığını alacağına, tehlikelerin rüya sahibine rastlamayacağına, rahat bir hayat süreceğine ve isteklerine ulaşacağına dikkat çeker. Ayrıca sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçireceğine işarettir.

Rüyada belaya bulaşmak

Rüyada belaya bulaşmak, bazı hatalara ve yanlışlıklara işaret eder. Rüya sahibinin yanlış kararlar vereceğine işaret eden rüya, maddi ve manevi zarar göreceğine dikkat çeker. Hatta çevresinden alacağı yanlış tavsiye yüzünden zor günler geçireceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda vereceği yanlış kararlar nedeniyle; işlerinin yolundan çıkacağına, ailevi problemler yaşayacağına ve özgüven kaybına uğrayacağına işaret eder.

Belaya bulaşmak, günden güne çevresini kaybedeceğine işarettir. Rüya sahibinin yalnızlaşacağına ve insanlardan uzak bir döneme gireceğine dikkat çeker. Hatta bir süre kimseyle görüşmeyeceğine ve kendin iç dünyasında yaşayacağına işarettir. Üstelik çevresindeki art niyetli insanları göreceğine ve bu dönemin, rüya sahibine çok şey katacağına dikkat çeker. Zorluk ve sıkıntılardan sonra gelecek güzel günlere işarettir.