Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada belediye görmek rüya tabiri için belediye binası

Rüyada Belediye Görmek

30

Rüyada belediye görmek, zor duruma düşeceğine ve sıkıntı çekeceğine işarettir. Üstelik problemli bir döneme gireceğine ve çözüm arayışına başlayacağına delalet eder. Aile içi huzurun bozulacağına, insanların birbirini kıracağına ve küslüklerin ortaya çıkacağına işarettir. Üstelik, aksiliklerin üst üste geleceğine işaret eden rüya, mutsuz olacağına ve keyfinin kaçacağına delalet eder. Maddi ve manevi problemlerin artmasıyla beraber, daha zor vakitlerin başlayacağına işaret eder.

Rüyada belediye binası görmek

Rüyada belediye binası görmek, çaresiz kalacağına ve kötü günler göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin, maddi ve manevi olarak çöküntü yaşayacağına işarettir. Üstelik, şanssızlıkların üst üste geleceğine işaret eden rüya, zor günlerin yakasını bırakmayacağına dikkat çeker.

rüyada belediye başkanı görmek

İş hayatında düzen kalmayacağına ve gerileme yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve keyifsizlik yaşayacağına dikkat çeker. Aynı zamanda maddi problemlerin, çözülemez duruma geleceğine işarettir. Hatta aile içi sorunların da üstüne geleceğine işaret eden rüya, büyük tartışmalara ve küslüklere dikkat çeker.

büyük belediye binası

Belediye başkanı olduğunu görmek

İş hayatındaki sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin, zarar edeceğine ve sıkıntıya düşeceğine işarettir. Maddi kaynaklarını hızla tüketeceğine, geçim derdine düşeceğine ve çalışmalarının sonuçsuz kalacağına delalet eder. Günden güne artan problemlerin, hayatını zorlaştıracağına işarettir. Bkz. Başkan

Belediye otobüsü görmek

Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda, güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, hayırların hayatına dolacağına dikkat çeker. Hatta gelecek günlerin, rüya sahibi için karlı bir dönem olacağının habercisidir.

Belediye otobüsüne bindiğini görmek

Müjdeli haberlere ve iyi gelişmelere işarettir. Rüya sahibinin, büyük başarılar elde edeceğine ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder. Üstelik çalışmalarının karşılığını alan kişinin, rahata ereceğine ve geçim derdinden kurtulacağına işarettir.